بازگشت حاج سیدعلی اکبر حسینی به سیما
چهارشنبه 04 مرداد 1391, 13:35
حجت الاسلام والمسلمین حاج سید علی اکبر حسینی که به آقای اخلاق در خانواده مشهور است، پس از سال‌ها بار دیگر در تلویزیون حاضر شد.
به گزارش رویش به نقل از آوینی فیلم، وی که مدت ها پیش به دلیل برخی حواشی ممنوع التصویر شده بود، از امروز و با حضور در برنامه "تا نیایش" به سیما برگشت.برنامه تا نیایش پیش از اذان ظهر از شبکه تهران پخش می شود.
 
این کارشناس مذهبی مشهور که پس از برنامه پر مخاطب و موثر اخلاق در خانواده به آقای اخلاق در خانواده مشهور شده بود، در انتخابات مجلس چهارم و پنجم به خانه ملت راه یافت.
 


وی پس از پیروزی انقلاب مسؤلیت‌های مختلفی را در حوزه‌های علمی، فرهنگی، دینی و آموزشی داشته که نمایندگی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در دوره‌های چهارم و پنجم، مدیریت کل آموزش و پرورش استان تهران، ریاست کمیسیون آموزش و پرورش مجلس و عضویت در شورای عالی انقلاب فرهنگی از جمله آن هاست.

سید علی اکبر حسینی هم اکنون ۷۳ ساله است و در مسجد فائق واقع در تهران خیابان ایران خیابان فیاض بخش به اقامه نماز و تبلیغ شرع مقدس مشغول است.
 

نظرات

- مجتبی
اول برو ببین واسه چی ممنوع التصویر شده بود بعد بیا ازش حسابی تعریف کن
آقای اخلاق..!!!
1391-05-06 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول
- محمد
من کاملا تحقیق کردم، ایشان ممنوع التصویر نشده بودن و خودشون نخواستند که در سیما باشند در ضمن ماجرایی که در مورد ایشون نقل میکنند کذب محضه! این مطلب را با سند میتوانم ثابت کنم.
1392-08-04 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.