مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد موضوع انتخاب سرمربی این تیم گفت: سرمربی را به موقع اعلام می‌کنند، ما تازه آمده‌ایم.

ساکت: سرمربی سپاهان به زودی اعلام می‌شود/ ما تازه آمده‌ایمبه گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، محمدرضا ساکت در مراسم تجدید میثاق با شهدا ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) و ۷۲ تن از یاران با وفایشان و همچنین شهادت حضرت امام سجاد(ع) اظهار داشت: بسیار مفتخریم که با تمسک به نام مولایمان علی ابن ابی طالب(ع)، حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع)، تکریم پیشگاه شهیدان و توسل جستن به ائمه اطهار و توکل به خدای بزرگ، گام جدید و راه جدید را که در ادامه طول سال‌ها از سال ۱۳۳۲ در این باشگاه پرافتخار کشیده شده، بار دیگر رقم بخورد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان افزود: باشگاه فولاد مبارکه سپاهان یک باشگاه فرهنگی، اعتقادی، معنوی و ورزشی است که در این مسیر قدرتمندی در عرصه ورزش را با کرامت‌های اخلاقی، فضیلت‌های انسانی و رفتار جوانمردانه را با هم ممزوج خواهد کرد و مفتخر است که در کنار شهیدان بزرگوار خویش حرکت می‌کند.

وی تصریح کرد: امروز تکریم ویژه جامعه ما به شهدای مدافع سلامت است، آنان که در خط مقدم مبارزه برای پیشگیری و درمان تلاش می‌کنند؛ امروز آمده‌ایم تا به آنان نیز تکریم کنیم خانواده بزرگ فولاد مبارکه سپاهان اینجا حضور دارد تا تجدید میثاق داشته باشد و تکریم کند و عهد خویش را ببندد.

ساکت خاطرنشان کرد: مجتمع فولادمبارکه خط مبارزه با تحریم، وابستگی و خط اول مبارزه اقتصادی و صنعتی با اتکا به پیشرفته‌ترین اندیشه‌ها، تفکرات، متخصصین و استانداردهای صنعتی یک پیشتاز بسیار موفق در عرصه ملی و بین‌المللی است و می‌طلبد که باشگاه فولاد مبارکه سپاهان نیز این چنین باشد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان افزود: به محض اینکه رسیدم، غم بزرگی بر من مستولی شد؛ خطابم رو به شهید مدافع حرم محسن خزایی است، محسن عزیز به من قولی داد که این قول را نتوانست عمل کند. شهید خزایی مدیرکل روابط عمومی و تبلیغات شرکت فولادمبارکه و چهره ولایتی، ارزشمند و فاطمی بود. یک متخصص امر رسانه و البته عاشق ورزش و پیوند مسائل اعتقادی و فرهنگی با ورزش بود.

وی با اشاره به خاطره‌ای از شهید خزایی عنوان کرد: سال ۸۹ که قهرمان شدیم و بعد از آن ایشان عازم سوریه شد، به من گفت در سفر بعدی که بر می‌گردم با هم به سوریه می‌رویم. هنوز آن داغ بر سینه من مانده، تکریم می‌کنم شهدای بزرگوار باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، شهید حسن قاضی کاپیتان تیم ملی جوانان کشور و کاپیتان تیم سپاهان که به عنوان فرمانده توپخانه سپاه قهرمانی‌های بسیاری آفرید.

ساکت ادامه داد: شهید ملاافضل، شهید معینی و شهید مدافع حرم عبدالمهدی کاظمی در کنار محسن عزیز ستاره‌های درخشان باشگاه ما هستند، بهتر است بگوییم اینجا بهشتی است از ستاره‌های درخشان آسمان قهرمانی ایران. شهیدان قهرمانان همیشه جاویدان این کشور هستند و نسل دیروز، امروز و فردا نباید فراموش کند که در راه ایستادگی، استقلال، حریت و افتخار این کشور علیرغم همه تهدیدها و فشارهای دشمن، آمریکا و رژیم صهیونیستی و ... این قهرمانان شهید ما بودند که افتخارات و ایستادگی و استقلال و عظمت و پایداری را برای این کشور به جا گذاشتند.

 

 

 

مدیرعامل باشگاه سپاهان در ادامه تکریم شهدا تصریح کرد: به روح همه این عزیزان، ۲۳ هزار شهید استان اصفهان، شهدای مدافع حرم، شهدای مدافع سلامت و همه شهیدان انقلاب اسلامی، شهدای خدمت، دولت، محراب، آتش‌نشان، ناوچه دریایی، دفاع مقدس، انقلاب اسلامی، ترور و همه شهیدان، همه با هم صلواتی را تقدیم می‌کنیم.

وی افزود: بسیار ممنونیم که برای مدد گرفتن از روح شهیدان برای یک قدم جدید و در استمرار قدم‌های ارزشمندی که همه عزیزانی که در طول این سال‌ها تلاش کردند، بار دیگر دور هم جمع شدیم تا با مدد مولا مسیری را در راستای اعتقادات دینی، ارزش‌های اخلاقی فضیلت‌های اخلاقی، رفتار جوانمردانه و کلام خردمندانه، در مسیر فعالیت‌های باشگاه داشته باشیم و ابتدا برای آبرومندی در عرصه بین‌المللی و بعد ملی قدم‌ها را برداریم، هرچند که در این مسیر محدودیت‌ها و مشکلاتی وجود دارد و همه باید تلاش کنیم تا مرتفع شوند.

ساکت گفت: در جوار فرماندهان ارزشمند دفاع مقدس، شهیدان ردانی، خرازی، کاظمی، عرب، قوچانی و کهرنگی‌ها حضور خواهیم یافت. خدایا ما را در این مسیر قوت و قدرت بیشتر عطا کن، نیت‌های ما را خالص نگه‌دار. بازوان ما را برای یک اقدام هماهنگ، همراهی و همدلی در هم مستحکم‌تر بدار و چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی و ما رستگار.

ساکت در ادامه در جمع خبرنگاران عنوان کرد: باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با قدمتی از سال ۱۳۳۲ که با نام شاهین آغاز شده و این نامی را که آغاز کرده توأم با اخلاق، جوانمردی و مردانگی بوده و این روزها هم طبیعی است که برای ادامه حیات خودش به ارزش‌های دینی اخلاقی انقلابی دفاع مقدس و البته ارزش‌های ورزشی به طور جدی پایبند است.

مدیرعامل سپاهان افزود: امروز فرصتی بود خانواده بزرگ سپاهان شامل پیشکسوتان بزرگوار، خانواده‌های شهدای بزرگوار، هواداران و کانون هواداران باشگاه، پرسنل شریف، مربیان، در گلستان شهدای اصفهان حضور و تجدید میثاقی داشته باشند با همه شهدای انقلاب اسلامی، ۲۳ هزار شهید استان اصفهان، شهدای مدافع حرم و سلامت، تکریم و ارادت خودشان را به آن‌ها تقدیم کنند و با تمسک از روح بلند شهدا برای یک تلاش موفقیت‌آمیز جدید در مسیر پیش رو، با هم همت بنهند.

وی ادامه داد: باشگاه سپاهان سال‌های سال چهره‌های بسیار فرهیخته‌ای را در خودش داشته، چهره‌های اخلاق مداری که امروز پیشکسوتان فوتبال هستند اما ستاره‌های اصلی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان شهیدان حسن قاضی، حسین ملاافضل، هاشمی، معینی، کاظمی، محسن خزایی، قدیریان و دیگر شهیدانی هستند که با اعتقاد به استقلال و حریت کشورشان توپ فوتبال را بر زمین نهادند و سلاح دفاع از حریم کشور را به دست گرفتند.

ساکت گفت: امروز فرصتی بود که همه خانواده بزرگ سپاهان در گلستان شهدا، بهشت شهیدان و منزلگاه راست‌قامتان جاودانه تاریخ حضور پیدا و عرض ارادت کنند، امیدواریم باشگاه سپاهان کماکان در مسیر ارزش‌های دینی انقلابی دفاع مقدس و قدرتمندی در عرصه رشته‌های ورزشی بتواند موفق باشد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد موضوع انتخاب سرمربی تیم گفت: سرمربی را به موقع اعلام می‌کنند، ما تازه آمده‌ایم. اجازه بفرمایید، ما هنوز شروع نکرده‌ایم. 

وی پاسخی به این سؤال که باشگاه سپاهان به دنبال مربی ایرانی است یا خارجی نداد و جمع خبرنگاران را ترک کرد.

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست