دکتر میثم شکری ساز زاده فروردین ماه 1365 و ساکن اصفهان است. او مدیر برگزیده فناوری و کارآفرین برتر کشور ایران است. میثم شکری ساز نخستین کسی است که شیوه آموزش مجازی را در قالب موسسه آموزش مجازی پارس معرفی و مطرح کرد. او از مدیران برجسته کشورمان است که مدیریت موسسات و مراکز گوناگونی را در دست دارد که یکی از مهمترین آن ها هلدینگ پارس پندار نهاد است. ایشان با سوابق تدریس ارتباطات و مهارت های زندگی، اصول و مبانی مدیریت کسب و کار، حقوق تجارت و کسب و کار، فنون فروش و مذاکره در مرکز شماره 3 جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، ارتباط موثر در مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت خانه صنعت و معدن ایران، تبلیغات خلاق و مباحث آموزشی در موسسه آموزش عالی نجف آباد و المهدی اصفهان، نقش مهم و پر رنگی را در مسیر آموزشی کشور دارند.

پدر او یک فرد سرشناس و ارتشی و مادرش فرهنگی بود. دکتر میثم شکری ساز از ابتدا با وجود خانواده حمایت گر و روشن فکری که داشت خود را برای ورود به بازار پر رقابت کسب و کارها آماده نمود. زمانی که او در یک شرکت مشغول به کار بود، با ارائه ایده ها و پیشنهادات سازنده نظر کارفرمای خود را جلب نمود و با او در شرکت سهیم شد. بعدها دکتر میثم شکری ساز کسب و کار شخصی خودش را راه اندازی کرد و تا به امروز مراکز و موسسات متعددی را رهبری و مدیریت می کند.

 

دوران تحصیل و کسب افتخارات دکتر میثم شکری ساز

میثم شکری ساز پس از اتمام دوره متوسطه به تحصیل در رشته های مختلفی پرداخت که عبارت بودند از کارشناسی ارشد مدیریت MBA  دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه Steinbeis Berlin آلمان، کارشناسی مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی، دکتری کارآفرینی با گرایش آموزش عالی در دانشگاه آزاد اسلامی. او که سال های عمرش را برای تحصیل در برلین آلمان سپری کرد با وجود فرصت های شغلی و موقعیت هایی که در کشور آلمان داشت، به ایران بازگشت و به توسعه و رشد در کشور خودش پرداخت. دکتر میثم شکری ساز دارنده گواهینامه های معتبری نیز می باشد که از جمله آن ها می توان به گواهینامه مدیریت کسب و کار   MBAمورد تایید وزارت علوم، گواهینامه تحقیقات و فناوری گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001:2000 ازDNV  هلند و گواهینامه دوره آموزش عالی حقوق تجارت و داوری اشاره کرد.

بیشتر بخوانید: میثم شکری ساز کلاهبردار است؟

در سال  1396 تحول مهم دیگری در زندگی دکتر میثم شکری ساز رخ داد و او به پاس تلاش ها و کوشش های شبانه روزی اش موفق به دریافت عنوان مدیر برتر فناوری اطلاعات و کارآفرین برتر کشور شد. دکتر میثم شکری ساز علاوه بر اینکه مدیریت شرکت های زیر مجموعه بسیاری را در هلدینگ پارس عهده دار است، سوابق همکاری درخشانی را با  جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، دانشگاه اصفهان، دانشگاه پیام نور، مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت، ستاد فرماندهی رسانه ی برخط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، اتحادیه اصناف استان اصفهان، اتاق بازرگانی و صنایع و تجارت اصفهان، پژوهشگاه فناوری اطلاعات ایران، دانشگاه صنعتی اصفهان، سازمان مدیریت برنامه ریزی کشور، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، دانشگاه آزاد اسلامی، سازمان ملی استاندارد، سازمان پست جمهوری اسلامی ایران، انجمن علمی گیاهان دارویی ایران، دانشگاه علوم پزشکی قم، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت فرهنگی دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان، موسسه آموزش عالی امین فولادشهر، مرکز آموزش های تخصصی خانه صنعت و معدن ایران و پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران دارد.

توانمندی های دکتر میثم شکری ساز

دکتر میثم شکری ساز با توجه به اینکه یک مدیر موفق و کارآفرین شناخته شده است، در زمینه توسعه اقتصادی و اشتغال زایی برای جوانان نیز سهم بزرگی را به خود اختصاص داده است. همچنین او مشاوری توانا در ارائه مشاوه های ارزنده در زمینه مدیریت و بازاریابی و فروش، انجام پروژه های بازرگانی و فروش و بازاریابی، استقرار استاندارد های مدیریت کیفیت در سازمان ها، انجام پروژه های مربوط به حوزه آموزش عالی، انجام پروژه های مرتبط با مذاکرات و ارتباطات،انجام پروژه های مدیریت پروژه و مدیریت منابع انسانی است. دکتر میثم شکری ساز برگزار کننده سمینارهای متعدد با دانشگاه ها و ارگان های دولتی نیز بوده است که در تمامی سمینارها، اجلاس ها و سخنرانی هایی که در آن ها حضور پیدا کرده است به عنوان یک سخنران انگیزشی و تاثیر گذار در یادها مانده است.

میثم شکری ساز نویسنده و مترجم 10 ها عنوان کتاب و بیش از 20 مقاله پژوهشی است و با آثار ادبی ارزشمندی به خدمت جامعه ادبی کشور پرداخته است. از جمله کتاب هایی که به دست وی ترجمه و عرضه شده اند، می توان فراتر از استراتژی، تویی که ذهن برنده ای، رازهای بازاریابی قدرتمند، آسایش در آرامش، بازاریابی گوریلی، استوار، بازاریابی نوگرا، مذاکره با دستان خالی، ناگفته های تاریخ تفکرات مدیریت، بازاریابی و کسب و کار اسلامی، روابط فرد و سازمان، توهم باهوشی 1 و 2، به کانادا خوش آمدید، سیاحت و مهاجرت تحصیلی از دیدگاه اسلام، کسب وکارهای نوین و هنر شناخت مردم را نام برد.

دکتر میثم شکری ساز تندیس ها و لوح های تقدیر بسیاری را از داخل و خارج از کشور دریافت نموده است و دارای شهروندی کشور کانادا نیز می باشد. او برای موفقیت و درخشش هر چه بیشتر کشور و جذب جوانان به فرصت های شغلی متنوع، به فکر ساخت آینده ای روشن و ایده آل است. او با دریافت مدرک کاریابی بین المللی در سال جاری، باریدیگر ثابت کرد که با همت و پشتکار می توان از سخت ترین موانع موجود گذر کرد و به درجات عالی دست یافت.

افزودن نظر

captcha