دانلود اپلیکیشن های کاربردی برای اندروید

از زمان بوجود آمدن گوشی های هوشمند، برنامه ها یا اپلیکیشن های بسیار عالی و کاربردی برای آنها طراحی شده است که کار کردن با آنها را بسیار آسان می‌کند. در حال حاضر هیچ کاربردی وجود ندارد که برای آن یک برنامه سیستمی یا اپلیکیشن اندرویدی وجود نداشته باشد. با توجه به کارایی های گوشی های هوشمند می‌توان گفت که در سایر زمینه ها کاربرد داشته و کمک بسیار بزرگی برای سایر افراد در زمنیه های کاری متفاوت است. ابتدا تعدادی برنامه یا اپلیکیشن بوجود آمدند که کار کردن با این نوع گوشی ها را برای ما آسان تر می‌کردند ولی بعد از آن در تمام زمینه های فکری، سرگرمی، آموزشی شاهد ایجاد برنامه یا اپلیکیشن اندرویدی بودیم. در ادامه به برخی از این برنامه ها اشاره خواهیم کرد.

برنامه اندرویدی روبیکا

از جمله برنامه های عالی مخصوص گوشی های تلفن همراه می‌توان به روبیکا اشاره کرد. شما برای گوش دادن به موزیک های مورد علاقه خود و دیدن فیلم های سینمایی و سریال های محبوبتان، همواره به دنبال یک منبع خوب و عالی خواهید بود که بهترین کیفیت و بالاترین سرعت را در اختیار شما قرار دهد. روبیکا یک اپلیکیشن بسیار عالی است که تمام نیاز های شما را در این زمینه برطرف می‌کند. با دانلود روبیکا، شما می‌توانید تمام موزیک های مورد علاقه تان را با یک جستجوی کوچک پیدا کرده، دانلود کنید و هر زمانی که دوست داشتید به آن گوش کنید. همچنین تمام فیلم های سینمایی و سریال ها در این برنامه قابل مشاهده هستند. علاوه بر موزیک و فیلم می‌توان برخی از آموزش ها را در این برنامه پیدا کردن که بسیار مفید و کاربردی هستند. بعلاوه درگاه های پرداختی داخل روبیکا وجود دارند که می‌توانید از آنها استفاده کنید.

 

نود 32، از جمله برنامه های امنیتی محبوب اندروید

همانند سیستم های کامپیوتری، گوشی های تلفن همراه هم می‌توانند هک شوند و اطلاعات آنها ربوده شود. به نوعی می‌توان گفت هرچیزی که دارای حافظه است در خطر آسیب دیدن و دزیده شدن اطلاعات قرار دارد و این کار توسط برنامه های نا امن و هکر ها انجام می‌شود. برای جلوگیری از این مشکل ویروس کش ها یا آنتی ویروس ها طراحی شده‌اند که امروزه در تمام سیستم های کامپیوتری به عنوان اولین و مهم‌ترین نرم افزار ها نصب می شود. پس از مدتی که گوشی های هوشمند عرضه شدند، به این نتیجه دست پیدا کردند که آنتی ویروس ها باید برای امنیت این نوع گوشی ها وارد کار شوند. پس از آن شرکت های تولید کننده نرم افزار های امنیتی در فکر طراحی و تولید برنامه های آنتی ویروس برای گوشی های تلفن همراه افتادند.

نود 32 اندروید از جمله این آنتی ویروس های بسیار محبوب و عالی است که ویژگی های بسیار عالی دارد. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید به راحتی امنیت گوشی تلفن همراه خود را افزایش داده و بدون هیچ نگرانی از آن استفاده کنید. این برنامه می‌تواند قبل از نصب برنامه های دیگر در صورتی که مشکلی در آن برنامه وجود داشت به شما اطلاع دهد و از نصب شدن آن جلوگیری کند. برای بالا بردن گوشی تلفن همراه شما، نود 32 اندروید می‌تواند تمام فایل های غیر ضروری که در گوشی شما اضافی هستند را پاک کند. از دیگر قابلیت های این آنتی ویروس می‌توان به فیلتر کردن تمام تماس های ورودی و خروجی به همراه سایر پیام ها است. می‌تواند بر روی سایر برنامه های گوشی شما رمز بگذارد تا سایرین نتوانند به آن قسمت وارد شوند. این زمانی که گوشی شما در دست دیگران قرار دارد بسیار مهم خواهد بود.

 

نسخه سیستمی اینستاگرام

اینستاگرام یک برنامه محبوب اجتماعی است که برای انتشار تصاویر و فیلم ها بوجود آمده است. توسط این برنامه می‌توانید یک اکانت اینستاگرام برای خود درست کرده و دوستان یا نزدیکان خود را فالو یا دنبال کنید. می‌توانید عکس ها یا فیلم های مربوط به خود را به سادگی با آنها به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید کسانی را که زمانی می‌شناختید در این سبکه اجتماعی معروف پیدا کرده و با آنها گفتگو کنید. اینستاگرام در حال حاضر در تمام دنیا از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است و می‌تواند یکی از زمینه های ارتباطی بسیار عالی و موثر برای شما باشد.

اینستاگرام ابتدا تنها بر روی گوشی های تلفن همراه نصب و استفاده می‌شد. می‌توانستید برای گوشی های اندرویدی یا گوشی های ios این برنامه را دانلود کرده و آن را نصب کنید. ولی هم اکنون می توان با استفاده از دانلود اینستاگرام کامپیوتر، درون سیستم های کامپیوتری هم این برنامه را نصب کرده و از آن استفاده کرد. همانطور که در جریال هستید برای ثبت نام در این برنامه باید ایمیل یا شماره تلفن وارد کنید. به همین سادگی با وارد کردن نام کاربری یا ایمیل خود می‌توانید اکانت اینستاگرام خود را روی کامپیوتر باز کنید و از آن استفاده کنید. بعلاوه تمام کاربرد ها و قابلیت های اینستاگرام هم در اختیار خواهید داشت.

 

افزودن نظر

captcha