تکلیف ممنوعیت تردد در اصفهان مشخص شد / رفت و آمد با پلاک غیر بومی ممنوع
چهارشنبه 20 فروردین 1399, 16:16

 

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از وضعیت تردد خودرویی در اصفهان خبر داد.

حسین-حسین-زاده-نیروی-انتظامی-استان-اصفهان1
به گزارش رویش نیوز حسین حسین زاده ضمن تبریک میلاد باسعادت منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر(عج) گفت: با توجه به وضعیت خاصی که در استان اصفهان با آن درگیر هستیم و با عنایت به مصوبات ستاد مقابله با بیماری کرونا و امریه سردار فرمانده انتظامی استان از ساعت 14 امروز چهارشنبه 20 فروردین در بین شهرهای استان تردد خودروهای با پلاک غیر بومی ممنوع است.

وی افزود: همکاران من در 162 نقطه استان با حضور عزیزان بسیجی، دلاور مردان ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در استان اصفهان و سایر نیروهای امدادی که در طول هفته های گذشته مصمم و با انگیزه و خستگی ناپذیر و با درک درست از شرایط بحرانی در استان و کشور انجام وظیفه می کنند محدودیت جدی بین شهرها را اعمال خواهند کرد.

این مقام انتظامی تاکید کرد: برابر این مصوبه در ورودی تمامی شهرها و روستاها از ورود خودروهایی که راننده آن ها اهلیت و سکونت آن شهرستان و روستا را ندارند و پلاک آن ها غیربومی محسوب می شود جلوگیری بعمل خواهد آمد.

سرهنگ حسین زاده با بیان اینکه این طرح تا 23 فروردین ماه ادامه دارد اظهار داشت: به دلیل اینکه با تعطیلی 48 ساعته در پایان هفته مواجه هستیم و احتمال دارد برخی از شهروندان که نست به مقررات بی توجه هستند سفرهای بین شهری داشته باشند این طرح اجرا شده و برای کسانی که از این طرح سرباز بزنند تدابیر سخت گیرانه ای همچون جریمه 500 هزار تومانی و توقیف خودرو به مدت یک ماه نیز در نظر گرفته شده است.

این مقام انتظامی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مردم استان با پلیس در روزهای 12 و 13 فروردین گفت: رفتار مبتنی بر عقلانیت و فهم مردم با فرهنگ استان اصفهان در رزمایش” پلیس مقتدر – مردم با فرهنگ” که در این دو روز به منصه ظهور گذاشتند در سطح ملی زبانزد خاص و عام شد و من مطمئن هستم که مردم این استان برای روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هم همین همکاری با ستاد مقابله با کرونا خواهند داشت.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: مدافعان امنیت و مدافعان سلامت در کنار هم به مردم عزیز خدمت می کنند و از مردم عزیز انتظار داریم در این شب ها و روزهای پر خیر و برکت خادمان خود را از دعای خیر خود فراموش نکنند.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.