در چارچوب هفته سوم رقابت های لیگ برتر فوتبال تیم ذوب آهن میزبان تیم تراکتورسازی تبریز خواهد بود.
 
به گزارش رویش نیوز به نقل از ایسنا، تیم های ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریز از هفته سوم لیگ برتر فوتبال روز یک شنبه 24 شهریورماه از ساعت 19:45 در ورزشگاه فولادشهر به مصاف یکدیگر می روند.
 
گاندوها هفته گذشته با تساوی بدون گل برابر پارس شهر جم را ترک کردند. آنها اکنون با یک شکست و یک تساوی و داشتن تنها یک امتیاز در رده دوازدهم جدول قرار دارند.
 
سبزپوشان برای این بازی دانیال اسماعیلی فر، احسان پهلوان و مهدی مهدی پور، بازیکنان سرباز خود را در اختیار دارد، وجود این سه بازیکن دست منصوریان را برای بازی برابر تراکتور باز می کند. این سه بازیکن که دوران سربازی خود را در تراکتور گذراندند، حالا باید برابر تیم سابق خود به میدان بروند و قطعا انگیزه های زیادی برای این بازی خواهند داشت.
 
جواد محمدی که به تازگی به عنوان مدیرعامل باشگاه ذوب آهن انتخاب شده است، دست به تغییرات عمده ای زده است. وی در راستای تغییرات محسن کرباسچی را به عنوان سرپرست جدید تیم فوتبال ذوب آهن انتخاب کرده است و رسول کربکندی را نیز به عنوان مدیر سازمان فوتبال آقایان و بانوان برگزیده است. همچنین کامران شیرزادی به عنوان مدیر رسانه ای جدید باشگاه مشغول به فعالیت شده است.
 
در آن سمت میدان تراکتوری ها شرایط خوبی با مصطفی دنیزلی سرمربی جدید خود دارند. آنها هفته گذشته برابر تیم پرسپولیس پیروزی ارزشمندی کسب کردند. قرمزپوشان تبریز در حال حاضر با یک تساوی و یک پیروزی با 4 امتیاز در رده ششم جدول قرار دارند.
 
تراکتور تیمی است که مهره های هجومی خوبی را دارد و در خط میانی خود نیز بازیکنان با تجربه ای مانند مسعود شجاعی و اشکان دژاگه را می بیند و خط حمله خطرناک تراکتور تهدیدی جدی برای ذوبی ها است.
 
رشید مظاهری دروازه بان سابق ذوب آهن که این فصل درون دروازه تراکتور قرار گرفته است، در این بازی باید برابر تیم چندین ساله خود بازی کند که از نکات جذاب این بازی خواهد بود.
 
بدون شک هر دو تیم برای کسب 3 امتیاز پا به میدان می گذارند. شاگردان منصوریان می خواهند با پیروزی برابر تراکتور اولین شکست این تیم را رقم بزنند و از طرفی وضعیت خود را در جدول بهبود ببخشند. در آن سوی میدان نیز تراکتوری ها با شکست پرسپولیس انگیزه مضاعفی دارند و می خواهند روند خوب خود را حفظ کنند تا از همین ابتدای لیگ جزء بالانشینان جدول باشند.
 
وظیفه قضاوت این بازی بر عهده کوپال ناظمی به همراه حسن ظهیری، تورج عیوض محمدی، علی بای، سعید وفاپیشه و محمد راهی است. حسین خانبان نیز ناظر داوری این بازی خواهد بود.

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست