مدیرعامل پیشین ذوب آهن گفت: حمل بر غرور نشود، من مدیری هستم که با یک تیم شهرستانی در فوتبال ایران مطرح شدم و در خودم می بینم که توان مدیریت باشگاه استقلال را با همه چالش هایش دارم.

 پیرو بروز پاره ای مشکلات در بخش مدیریتی باشگاه استقلال و استعفای معاونت ورزشی این مجموعه همچنین اختلاف نظرهایی که در این مدت میان سرمربی ایتالیایی این تیم با فتحی بر سر ویزای اقامت، مترجم، خرید بازیکن و مواردی از این دست به‌وجود آمد شایعاتی پیرامون مذاکره پشت پرده با مدیرعامل سابق باشگاه ذوب آهن به گوش رسید.

به گزارش رویش نیوز سعید آذری در گفت و گو با مشرق، درباره این شایعات، میزان صحت و سقم آنها و توانایی هایی که در خود برای احراز سمت مدیرعاملی باشگاه استقلال می بیند و از طرفی شناختی که از کار در چنین مجموعه ای دارد حرف زد.

وی ابتدا در این باره که آیا چنین موضوعی حقیقت دارد یا نه اظهار داشت: نمی دانم منابعی که این اخبار را منتشر می کنند از چه طریقی این موارد را مطرح می سازند ولی تاکنون با من صحبت خاصی در این زمینه نشده است و اصلا در جریان نیستم.

مدیرعامل پیشین باشگاه ذوب آهن در ارتباط با اینکه حتی از وزارت ورزش پیامک یا تماسی در ارتباط با ای موضوع داشته یا نه توضیح داد: کسی که قرار است برای چنین سمتی کاندید شود را که با پیامک خبر نمی کنند. ولی هیچ ابلاغ یا تماسی نداشتم.

آذری در این باره که اگر در همین باره با وی صحبتی انجام شود چه واکنشی خواهد داشت بیان کرد: کار کردن در باشگاه های بزرگ مانند سپاهان، استقلال، فولاد، پرسپولیس یا تراکتورسازی برای هر مدیرعاملی مایه افتخار است. کار کردن در باشگاهی به بزرگی استقلال ویژگی های زیادی دارد ولی واقعیتش این است که صحبتی با من نشده است.

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست