روسای فدراسیون ها بدون اعمال نفوذ انتخاب شوند
شنبه 29 تیر 1398, 12:03

 

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: نباید برای انتخاب روسای فدراسیون‌ها اعمال نفوذ شود؛ در استان‌ها هم همین حالت را دارد به این معنی که هیئت‌های شهرستانی باید در اداره کل جمع شوند و بین خود، فردی را به عنوان رئیس هیئت استان انتخاب کنند.

15-8به گزارش رویش نیوز حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با صاحب نیوز اظهار کرد: رئیس فدراسیون در تهران باید بدون اعمال نظر وزیر با نظر روسای هیئت‌ها مشخص شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان تصریح کرد: نباید برای انتخاب روسای فدراسیون‌ها اعمال نفوذ شود؛ در استان‌ها هم همین حالت را دارد به این معنی که هیئت‌های شهرستانی باید در اداره کل جمع شوند و بین خود، فردی را به عنوان رئیس هیئت استان انتخاب کنند.

وی افزود: در استان‌ها و در وزارت خانه برای انتخاب روسای هیئت‌ها و فدراسیون دخالت می‌شود؛ گاهی چند ماه انتخابات روسای فدراسیون‌ها برگزار نمی‌شود و وزیر کسی را به عنوان سرپرست می‌گذارد.

موسوی لارگانی عنوان کرد: در استان‌ها هم مدیرکل عده‌ای را به عنوان سرپرست هیئت‌ها مشخص می‌کند و گاهی افرادی که رشته ورزشی‌شان با سرپرستی یا رئیس هیئتی که گذاشته می‌شوند همخوانی ندارد، انتخاب شده و حتی گاهی و برخی از مسئولان اجرایی را برای روسای هیئت‌ها انتخاب می‌کند

ناصر موسوی لارگانی خاطرنشان کرد: در استان اصفهان هم مانند استان‌های دیگر دخالت مدیرکل و اداره کل تأثیر قابل‌توجه ای در انتخاب روسای هیئت‌ها دارد ازاین‌رو من به وزیر کشور تذکر دادم.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین
این سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.