در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور از ساعت 18 امروز 2 تیم گیتی‌پسند اصفهان و آذرخش بندرعباس در مجموعه ورزشی پیروزی اصفهان به مصاف هم رفتند.

به گزارش رویش نیوز شاگردان حمید بی‌غم که در 2 هفته ابتدایی با یک تساوی و یک شکست شروع ناامید کننده‌ای را در رقابت‌های این فصل داشتند برای پیروزی پای به زمین مسابقه گذاشتند تا شرایط خود را در جدول رده‌بندی بهبود بخشند.

در آن سوی میدان نارنجی‌پوشان آذرخش که با 2 پیروزی در 2 هفته ابتدایی و کسب 6 امتیاز از بالانشینان جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتسال محسوب می‌شوند، برای عقب نماندن از بالانشینان جدول برای کسب امتیاز پای به اصفهان گذاشتند.

گیتی‌پسند این دیدار را هجومی آغاز کرد و حملات همه جانبه خود را بر روی دروازه عارف شبانه‌گر گلر آذرخش صورت داد.

نخستین گل این دیدار روی ضربه کرنر گیتی‌پسند به دست آمد، ارسال محمدرضا سنگ سفیدی در نزدیکی دروازه با ضربه محمدحسین درخشانی همراه بود که گل نخست قرمزپوشان میدان حاصل شد.

در ادامه بازیکنان آذرخش حملات خود را برای جبران گل خودره بر روی دروازه سپهر محمدی پی‌ریزی کردند که پوریا گلشنی موفق شد با یک ضربه دقیق دروازه گیتی‌پسند را باز کند تا این دیدار به تساوی بکشد.

در دقیقه 5 این دیدار مرتضی عزتی روی غفلت دروازه‌بان آذرخش گل دوم گیتی‌پسند را به ثمر رساند تا بار دیگر مشکی‌پوشان میدان پیروز این دیدار باشند.

در دقیقه 7 این دیدار گیتی‌پسند گل سوم خود را توسط سعید احمدعباسی به ثمر رساندند تا خیال آن‌ها بابت کسب پیروزی در نیمه نخست تا حدودی راحت شود.

گل پنجم این دیدار توسط حمید احمدی با یک ضربه سرضرب و محکم از روی یک ضربه ایستگاهی به ثمر رسید تا گیتی‌پسند اختلاف خود را با حریف بندرعباسی خود ببه 3 گل افزایش دهد.

بلافاصله پس از این گل محمدحسین درخشانی گل دوم خود و گل پنجم گیتی‌پسند را روی یک حرکت ترکیبی زیبا از سمت راست زمین به ثمر رساند تا نماینده اصفهان در آستانه کسب یک پیروزی پر گل باشد.

گل ششم تیم فوتسال گیتی‌پسند در دقیقه 15 نیمه نخست توسط پیمان حفیظی و روی یک حرکت ترکیبی دیگر توسط بازیکنان گیتی‌پسند به ثمر رسید.

نیمه دوم این دیدار در حالی آغاز شد که بازیکنان آذرخش برای جبران گل‌های خورده خود پای به میدان گذاشتند و موفق شدند روی غفلت بازیکنان گیتی‌پسند گل دوم خود را توسط میلاد چراغی به ثمر رسانند.

مشکی‌پوشان گیتی‌پسند روی غفلت بازیکنان آذرخش گل هفتم خود را روی حرکت پا به توپ و تکنیکی حمید احمدی به ثمر رساندند که این بازیکن نیز در این دیدار 2 گله شود.

محمد کشاورز کاپیتان تیم گیتی‌پسند گل هشتم تیم خود را با یک ضربه سرضرب و محکم از پشت محوطه جریمه آذرخش به ثمر رساند.

گل نهم تیم فوتسال گیتی‌پسند بار دیگر توسط محمد کشاورز به ثمر رسید تا گیتی‌پسند در آستانه یک پیروزی پر گل قرار داشته باشد.

در حالی که بازیکنان آذرخش با استفاده از سیستم پاور پلی سعی در جبران گل‌های خورده داشتند اما در یک غافلگیری تیم فوتسال گیتی‌پسند گل دهم خود را توسط سعید احمد عباسی به ثمر رساند.

این دیدار در نهایت با نتیجه 10 بر 2 به سود گیتی‌پسند به پایان رسید تا نخستین پیروزی شاگردان بی غم با یک پیروزی پر گل به دست آید.

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست