مدیر عامل باشگاه فولا مبارکه سپاهان گفت: هواداران باید از ایجاد تنش در فضای مجازی و همراهی با مقاصد معاندان سپاهان خودداری کرده تا آنچه شایسته نام و جایگاه این باشگاه بزرگ است رقم خورده و بازهم شاهد درخشش طلایی پوشان در رقابت‌های پیش رو باشیم.

به گزارش رویش نیوز به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان مسعود تابش ضمن تأکید برجذب آقای گل لیگ هجدهم در تیم سپاهان، اظهار کرد: با توجه به نظر مثبت امیر قلعه نوعی مبنی برجذب کی‌روس استنلی، مذاکرات متعددی را از مدت‌ها پیش با وی شروع کردیم و نهایتاً پیش‌قرارداد کی‌روس برای ایشان ارسال‌شده و توافق لازم حاصل‌شده است. قرار بر این است استنلی تا روز دوشنبه قراردادش را امضا و به باشگاه ارسال کند، سپس روز پنجشنبه به اردوی تیم در ترکیه ملحق شود.

وی در رابطه با جذب وحید امیری، خاطرنشان کرد: باشگاه مذاکرات مفصلی را با مدیر برنامه‌های امیری داشت و برای جذب وی تلاش کرد، حتی پیشنهادات و شرایطش را هم پذیرفت. درنهایت امیری از تصمیمش منصرف شد و به‌عنوان بازیکن آزاد تصمیم گرفت به تیم دیگری بپیوندد.

تابش ضمن یادآوری این موضوع که تمام اتفاقات نقل‌وانتقالی در سپاهان بانظرسرمربی و کادرتیم انجام می‌پذیرد، ادامه داد: مذاکرات خود را برای جذب گزینه‌های جانشین که مدنظر قلعه نوعی می‌باشند را آغاز کرده‌ایم و پس از توافق نهایی به‌زودی اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در پایان از هواداران خواست در فصل نقل و انتقالات صبور بوده و اجازه دهند کادر فنی سرپرستی تیم فوتبال و ارکان باشگاه در کمال آرامش وبا درایت لازم نسبت به جذب بازیکنان اقدام کنند. هواداران باید  از ایجاد تنش در فضای مجازی و همراهی با معاندان سپاهان خودداری کرده تا آنچه شایسته نام و جایگاه باشگاه بزرگ سپاهان است رقم خورده و بازهم شاهد درخشش طلایی پوشان در رقابت‌های پیش رو باشیم

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست