محمود صادقی هم به طرفداران رئیسی پیوست
سه شنبه 14 اسفند 1397, 13:23

 

این فعال اصلاح طلب در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ رئیسی را کسی نامیده بود که بر مردم رحم نمی‌کند؛ و کسی که افراد از ترس او به خود او پناه می‌برند و رئیس جمهور نشدن رئیسی را به سبب احکامی که داده، خطری دانست که از بیخ گوش مردم رد شده

محمود صادقی هم به طرفداران رئیسی پیوست

به گزارش رویش نیوز به نقل از جهان نيوز: محمود صادقی نماینده تندرو مجلس در موضعی شدیداً متناقض با مواضع قبلی خود توئیتی در حمایت از ریاست سید ابراهیم رئیسی منتشر کرد. او نوشته که «بسیاری از قضات دادگستری نسبت به تغییرات قریب‌الوقوع در مدیریت قوه قضائیه خوش‌بین هستند؛ با توجه به پیشینه گزینه احتمالی ریاست قوه، امید می‌رود سازمان بازرسی جایگاه بایسته خود را در مقابله با فساد باز یابد و دیگر هیچ بازرس وظیفه شناسی به اتهام افشای اسرار بازداشت نشود.»

به گزارش جوان، او البته اولین اصلاح طلبی نیست که در روز‌های اخیر ناگاه حامی ابراهیم رئیسی شده است، اما کنایه‌ای که در انتهای توئیتش دارد، نشان می‌دهد که حب رئیسی گویا بیشتر به دلیل بغض آملی لاریجانی است و از رئیسی دفاع می‌کند تا ریاست او را زیر سؤال برد. نگاهی به مواضع قبلی محمود صادقی نشان می‌دهد که او شدیداً مخالف رئیسی بوده است. او در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ رئیسی را کسی نامیده بود که بر مردم رحم نمی‌کند؛ و کسی که افراد از ترس او به خود او پناه می‌برند و رئیس جمهور نشدن رئیسی را به سبب احکامی که داده، خطری دانست که از بیخ گوش مردم رد شده و حتی در تعبیری توهین آمیز، رئیسی را مصداقی برای این حدیث امام علی علیه السلام دانست که «بدترین وزرای تو کسی است که پیش از تو وزارت اشرار را داشته و در گناه آنان شریک بوده است.»؟! حال چطور نسبت به قاضی القضات شدن چنین فردی خوش بین است؟!

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.