طلب ۱۲۰۰ میلیارد تومانی شهرداری اصفهان از دولت:
ارقامی که شهردار تازه به یاد آورده است
چهارشنبه 24 بهمن 1397, 14:35

 

به گزارش رویش نیوز شهردار اصفهان روز گذشته  در نشست مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران گفت: شهرداری اصفهان ۱۲۰۰ میلیارد تومان از دولت بابت حمل ونقل عمومی و هدفمندی یارانه‌ها طلبکار است؛ دولت باید مطالبات شهرداری را پرداخت کند تا بتوانیم خدمت‌رسانی بهتری به مردم داشته باشیم.

بدهی های شهرداری اصفهان در دوران مدیریت جدید شهری همیشه حاشیه هایی داشته است. از ابتدای تغییر مدیریت شهری موضوع بدهی شهرداری اصفهان مطرح شد و مدیران جدید و اعضای شورای شهر به عنوان بهانه ای از آن استفاده می کردند. این اتفاق از جلسه تودیع و معارفه شهردار اصفهان آغاز شد و تا مدت زیادی ادامه داشت.

ضعف مدیریت شهری جدید در انجام کار اجرایی و عملیاتی همیشه باعث می شد تا بحث بدهی های شهرداری همیشه داغ باشد. در این زمان علت بدهی ها به خاطر ضعف عملکرد شهردار سابق و کارهای بدون پشتوانه اعلام و حتی بدهی شهرداری اصفهان را چندین هزار میلیارد مطرح کرده و از آن به عنوان ارثیه ای شوم نام می بردند.

اما حال بعد از یک سال و نیم شهردار عدد مهم دیگری هم عنوان می کنند: 1200 میلیارد تومان طلب شهرداری اصفهان از دولت. 1200 میلیاردی که اگر در مقابل تمام بدهی شهرداری را جبران نکند مطمئنا بخش عمده ای از بدهی های شهرداری را جبران می کند. البته از دولتی است که بیشترین همسویی را با شهرداری دارد.

 

نظرات

- کوهستانی
ان مساله حقوق ودستمزدهای نجومی در شهرداری چه شد
1397-11-25 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.