ذوب‌آهن بالاخره در اصفهان برد و حریف الغرافه شد؛ ذوب‌آهن یک - الکویت صفر
چهارشنبه 24 بهمن 1397, 00:58

 

به گزارش رویش نیوز به نقل از تسنیم، دیدار 2 تیم ذوب‌آهن اصفهان و الکویت در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19 امروز در ورزشگاه فولادشهر آغاز شد.

در این ذوب‌آهن با ترکیب رشید مظاهری، محمد نژادمهدی، هادی محمدی، مسعود ابراهیم‌زاده، میلاد فخرالدینی، حمید بوحمدان، قاسم حدادی‌فر، ماریون سیلوا، مهران درخشان‌مهر، کریستین اوساگوانا و ارسلان مطهری به میدان رفت.

در آن سوی میدان نیز سامی السنا، فحد الهاجری، فیصل الحربی، فحد الرشیدی، ایسام ادو، حسین الشماری، حمید میدو، یعقوب الطراوا، طلال الفدهل، حمید یوسف و سعید در ترکیب الکویت قرار داشتند.

کریستین اوساگوانا مهاجم جدید تیم ذوب‌آهن اصفهان در همان دقایق ابتدایی با دروازه‌بان تک به تک شد اما با بی‌دقتی نتوانست گلزنی کند.

مسعود ابراهیم‌زاده روی ارسال بازیکن تیمشان ضربه سر زیبایی را روانه دروازه کرد ضربه سر این بازیکن با اختلاف اندک به بیرون رفت.

ارسلان مطهری بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن در همان دقایق ابتدای بازی ضربه سر زیبایی را روانه دروازه کرد، اما این توپ با واکنش دروازه‌بان مجدد به کرنر رفت.

بازیکنان تیم الکویت در این دیدار از همان ابتدا چشم به ضدحمله‌ها دوخته بودند و در ضدحملات نیز تا حدودی خطرناک ظاهر شدند اما وجود 2 مدافع تیم ذوب‌آهن در انتهایی‌ترین نقطه خط دفاعی سبب شد تا از گزند مهاجمان الکویت دور باشند.

نکته قابل توجه در این دیدار سرد و بی روح این بود که بازیکنان الکویت در 20 دقیقه ابتدایی بازی نزدیک به 10 مرتبه خودشان را روی زمین انداختند تا زمان بازی را از همان ابتدای بازی زمان بازی را از تلف کنند.

ارسلان مطهری مهاجم نوک تیم ذوب‌آهن در دقیقه 28 بازی شوت بدسیار ستگینی را روانه دروازه کرد که دروازه‌بان این نوپ را مهار کرد، در این دیدار مطهری مهاجم اصلی بازی است ر خلاف دیگر دیدارها در این دیدار مطهری مهاجم نوک نیست و مهران درخشان مهر نیز بازیکن پشت مهاجم است تا شاهد تغییرات اساسی در این دیدار از سوی منصوریان باشیم.

کریستین اوساگوانا باری دیگر با در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان حریف قرار گرفت اما دروازه‌بان حریف پیش از این مهاجم به توپ رسید و آن را دفع کرد.

در ابتدای نیمه دوم این ذوب‌آهن بود که سعی در حمله و گلزنی داشت ارسلان مطهری ضربه سنگینی را روانه دروازه کرد که با واکنش خوب دروازه‌بان حریف وارد دروازه نشد و در بازگشت نیز ضربه حدادی‌فر از درون محوطه از کنار دروازه به بیرون رفت.

صفرزاده بازیکن تیم ذوب‌اهن در دقیقه 55 وارد زمین شد و در همان دقیقه نیز یک شوت روانه دروازه کرد که بی ثمر بود اما در ادامه در ضدحمله بازیکنان تیم ذوب‌آهن ارسلان مطهری شوت سنگینی را به سمت دروازه زد که با واکنش ستاره این دیدار توپ وارد دروازه نشد.

سعید بازیکن تیم الکویت در محوطه جریمه تیم ذوب‌آهن شوت بسیار سنگینی را روانه دروازه کرد که با واکنش بسیار خوب مظاهری بهترین موقعیت تیم الکویت را از دست داد تا منصوریان نفس راحتی بکشد.

کریستین اوساگوانا بازهم در موقعیت خوبی در گوشه محوطه جریمه الکویت قرار گرفت اما بی دقتی این بازیکن در شوتزنی سبب شد تا ضربه این بازیکن با اختلاف به بیرون برود و نتیجه‌ای نداشته باشد.

در دقیقه 84 بازی بوحمدان هافبک سبزپوشان ضربه آزاد به نسبت خوبی را روانه دروازه کرد اما بی دقتی این بازیکن سبب شد تا توپ راهی به دروازه نداشته باشد.

در دقیقه 89 بازی بازیکنان ذوب‌آهن فرصت داشتند تا بازی را به نفع خودشان تمام کنند اما ضربه سر حدادی‌فر از کنار دروازه به بیرون رفت.

در آن سوی میدان نیز روی اشتباه بوحمدان بازیکنان الکویت در موقعیت ضدحمله قرار گرفتند که ضربه سیلوا را رشید مظاهری مهار کرد.
در دقیقه 93 بازی صفرزاده می‌توانست با ضربه سر دروازه حریف را باز کند اما ضربه سر این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

سعید بازیکن تیم الکویت در موقعیت تک به تک با مظاهری قرار گرفت و ضربه خوبی را روانه دروازه کرد اما نزاد مهدی از روی خط دروازه این توپ را دفع کرد.

کریستین اوساگوانامهاجم تیم ذوب‌آهن باری دیگر در موقعیت سرزنی قرار گرفت اما ضربه سر بد این بازیکن به بیرون رفت تا آذری در جایگاه ویژه داد و فریاد بسیاری داشته باشد.

فیصل الحربی بازیکن الکویت شوت محکم را از راه دور به سمت دروازه ذوب‌آهن زد که ضربه این بازیکن با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 110 بالاخره حمله بازیکنان تیم ذوب‌آهن نتیجه داد و ارسال پیاپی بازیکنان ذوب‌آهن به ثمر نشست و کریستین اوساگوانا با ضربه سر گل نخست این تیم را به ثمر رساند.

دقیقه 114 الحربی ستاره تیم الکویت در این دیدار در خط حمله صاحب یک ضربه آزاد شد که ضربه این بازیکن با اختلاف بسیار اندک به بیرون رفت.

در دقیقه پایانی بازی بازیکنان الکویت صاحب موقعیت شدند که ضربه اول را بازیکنان ذوب آهن دور کردند و در برگشت شوت دوم را سعید بازین الکویت به سمت دروازه زد که مظاهری به زیبایی دفع کرد و توپ به کرنر رفت.

در دقیقه پایانی و زمانی که الکویت صاحب موقعیت شده بود دروازه‌بان این تیم نیز برای سرزنی جلو آمد اما حضور این بازیکن هم نتیجه نداد و ذوب‌آهن نخستین پیروزی خانگی خود از ابتدای فصل را در دیداری آسیایی کسب کرد.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.