سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: روی خلعتبری حساب ویژه‌ای باز کرده بودیم و با مصدومیت خلعتبری احتمال دارد یک بازیکن دیگر جذب کنیم که به احتمال زیاد خارجی خواهد بود.

پارگی رباط صلیبی خلعتبری تأیید شدبه گزارش رویش نیوز به نقل از فارس ، پزشک معالج محمدرضا خلعتبری، بازیکن جدید تیم فوتبال ذوب‌آهن مصدومیت وی از ناحیه رباط صلیبی را تأیید کرد.

خلعتبری که در دیدار مقابل نساجی از ناحیه زانوی پای راست مصدوم شد، متاسفانه با پارگی رباط پا روبرو شده است و بایستی برای آماده‌شدن برای بازگشت به میادین چند ماهی مراحل درمانی را پشت سر بگذارد.

در همین رابطه، مجید حاج‌رسولیها امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان در خصوص آخرین وضعیت خلعتبری اظهار داشت: محمد‌رضا خلعتبری برای گرفتن MRI زیر نظر دکتر کیهانی به تهران رفته بود تا وضعیت وی برای ادامه فصل مشخص شود.

سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن در مورد عقب افتادن چند باره مشخص شدن وضعیت مهاجم این تیم هم گفت: پای خلعتبری ورم داشت و برای این‌که میزان آسیب‌دیدگی وی به صورت کامل مشخص شود، یخ‌درمانی انجام داد تا ورم کم شود و به همین دلیل به زمان بیشتری نیاز بود.

وی در خصوص آخرین وضعیت نقل و انتقالاتی سبز‌پوشان هم بیان داشت: هنوز جای خالی در لیست تیم وجود دارد، روی خلعتبری حساب ویژه‌ای باز کرده بودیم و با مصدومیت خلعتبری احتمال دارد یک بازیکن دیگر جذب کنیم که به احتمال زیاد خارجی خواهد بود.

حاج‌رسولیها با اشاره به بازی آسیایی ذوب‌آهن در روز سه‌شنبه نیز گفت: وضعیت تیم بسیار خوب است و بازیکنان به جز خلعتبری آماده بازی هستند و مشکلی نداریم؛ البته تیم حریف نیز بسیار خوب عمل کرده است و بازی سختی داریم.

سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن در پایان افزود: تیم الکویت قابل احترام است و یک و سال نیم گذشته باختی نداشته است و آمار بسیار خوبی در خط دفاع و حمله دارد؛ این تیم در لیگ کویت اول است و قطعا بازی سختی برابر آن‌ها خواهیم داشت

افزودن نظر

captcha