مهم شادی مردم است فرقی نمی‌کند از گل سردار باشد یا یک‌ضرب بهداد
یکشنبه 14 بهمن 1397, 13:05

 

قهرمان وزنه‌برداری جهان و المپیک خطاب به فوتبالیست‌ها و مهم شادی مردم است فرقی نمی‌کند از گل سردار باشد یا یک‌ضرب بهداد بهداد سلیمی عنوان کرد: در شرایط کنونی، مردم و مملکت ما بیشتر از هرچیز به شادی و همدلی نیاز دارد. فرقی هم نمیکند این شادی از گل سردار عزیز باشد یا یک ضرب قهرمان المپیک بهداد سلیمی!

به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، پس از پست جنجالی بهداد سلیمی قهرمان وزنه‌برداری المپیک علیه فوتبالیست‌های کشور که با واکنش هماهنگ بازیکنان تیم ملی همراه شد، امروز کیانوش رستمی دیگر قهرمان وزنه‌برداری المپیک پست اینستاگرامی را برای پایان دادن به این دعوا منتشر کرد.

وی در صفحه شخصی‌اش نوشت: سلام عرض میکنم خدمت ملت شریف ایران و ورزشکاران بزرگوار که به راستی سرداران زمان صلح اند.  من خاک پای تمام ورزشکارای ایران هستم ، چه وزنه بردار چه فوتبالیست. چه قهرمان المپیک چه لژیونر.

داداشای بزرگم توی شرایط کنونی، مردم و مملکته ما بیشتر از هرچیز به شادی و همدلی نیاز داره. فرقی هم نمیکنه این شادی از گل سردار عزیز باشه یا یه ضرب قهرمان المپیک بهداد سلیمی، هدف همه ی ما یکیه، جامعه‌ای که گذشت توش نباشه عاقبت به خیر نمیشه. دست تک تکتون رو میبوسم و استدعا دارم به این تنش ها پایان بدیم.

به گزارش فارس، بهداد سلیمی روز گذشته در پست اینستاگرامی خودش در انتقاد به توجه بیش از حد به فوتبالیست‌های کشور و پاداش‌های آنان ، بازیکنان تیم ملی را بی‌غیرت و فاسد! خطاب کرده بود، هرچند که وی ساعاتی بعد عذرخواهی کرد اما بازیکنان تیم ملی در یک پست مشترک اینستاگرامی از او به شدت انتقاد کردند.

 

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.