جمهوری اسلامی ایران رتبه نخست علمی و فناوری در منطقه را دارد
سه شنبه 09 بهمن 1397, 10:31

 

به گزارش رویش نیوز به نقل از تسنیم، سورنا ستاری صبح امروز وارد ایلام شد و مورد استقبال استاندار، مسئولان دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌های دانش بنیان و مراکز آموزش عالی قرار گرفت.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استان ایلام استانی با برخورداری از نفت، گاز، پتروشیمی و استعدادهای بالقوه در حوزه گردشگری و فرصت عظیم اربعین و نیروی انسانی توانمند و مراکز آموزشی و تحقیقی خوبی برخوردار است هرچند نیازمند تلاش بیشتر و تکمیل زیرساخت‌های علمی و تحقیقی بیشتر است.

وی با اشاره به سفر به استان ایلام خاطرنشان کرد: در سفر به ایلام برنامه‌های دانش‌بنیان، دانشگاه‌‌ها، پارک علم و فناوری پیگیری می‌شود که امیدوارم پس از این سفر اتفاقات خوبی رقم بخورد تا حلاوت و شیرینی دانش در زندگی روزمره مردم فراهم شود.

ستاری با اشاره به دستاورهای علمی کشور خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران در عرصه علمی و فناوری رتبه نخست منطقه است که پیشرفت در این عرصه روز افزون است.

در سفر یک روزه معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به ایلام چند طرح علمی و دانش بنیان دانشگاه ایلام از جمله مرکز نوآوری این دانشگاه افتتاح می‌شود و از چند شرکت دانش بنیان بازدید می‌شود.

بازدید از دانشگاه آزاد ایلام، شرکت‌های مستقر در ساختمان پارک علم و فناوری ایلام، مرکز رشد واحد‌های فناور دانشگاه ایلام، دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه ایلام و شرکت در جلسه شورای اداری استان از جمله برنامه‌های معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در سفر به ایلام است.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.