درخواست نائب رییس شورای شهر از شهرداری برای بررسی حقوقهای نجومی در شهرداری
یکشنبه 30 دی 1397, 12:43

 

به گزارش رویش نیوز چند روزی است که در فضای شبکه های اجتماعی اصفهان شاهد انتشار فیش های حقوقی در شهرداری اصفهان هستیم. حقوق هایی که تنه به تنه حقوق های نجومی میزند و رقم های بالایی دارد. آن هم در حالی که در زیرمجموعه شهرداری اصفهان برای حقوق کارگران مشکلات زیادی وجود دارد و کارگران زیادی با حقوق عقب افتاده در شهرداری هستند.

شهردار اصفهان تا کنون نسبت به این فیش ها واکنشی نشان نداده است اما امروز در جلسه شورای شهر نایب رییس شورای شهر اصفهان در رابطه با این فیش ها و حقوق نجومی در شهرداری گفت: در روزهای اخیر در برخی شبکه‌های اجتماعی تعدادی فیش حقوقی از کارمندان شهرداری منتشر شده و مدیریت شهری مورد تاخت و تاز قرار گرفت. بر خود لازم می‌دانم برای تنویر افکار عمومی اعلام کنم که همیشه معتقد هستیم از جریان آزاد اطلاعات استقبال می‌کنیم و چیزی را کتمان نمی‌کنیم.
نایب رییس شورای اسلامی شهر گفت: یقینا اعداد اعلام شده از تکیه گاه قانونی برخوردار بوده است و نباید به گونه‌ای عنوان شود که شهروندان فکر کنند این ارقام بی حساب و کتاب بوده است.

نصر گرچه این پرداخت ها را دارای حساب و کتاب می‌داند اما درعین حال از شهردار میخواهد که به این موضوع رسیدگی و با تخلفات برخورد شود و می گوید: با توجه به گستردگی فعالیت‌های شهرداری ممکن است خطاهایی در شهرداری رخ دهد که نهادهای نظارتی به آن ورود پیدا می‌کنند.

وی ادامه داد: عزم ما جزم است با خطاهای احتمالی برخورد کنیم. از شهردار پر تلاش که منطبق بر مقررات، امور را مدیریت می‌کنند سپاسگزاریم. از شهردار محترم درخواست داریم دستور به بررسی دهند تا در صورتی که خطایی رخ داده است اصلاح شود.

حال که پای موضوع به شورای شهر نیز باز شده‌است بررسی، شفاف سازی و برخورد با متخلفان علی قول نایب رئیس احتمالی، مطالبه جدی مردم و رسانه‌ها است.
ما هم همچون علیرضا نصر اصفهانی از مدیریت شهری و نهادهای نظارتی شهرداری تقاضا داریم که این موضوع را شفاف سازی کنند و در پایان هم با خاطیان برخوردهای لازم صورت پذیرد.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.