قاتل فراری بعد از 40 سال در نجف‌آباد دستگیر شد
سه شنبه 18 دی 1397, 10:59

 

فرمانده انتظامی شهرستان نجف‌آباد از دستگيري فردی که 40 سال قبل در يكی از شهرهای استان خراسان مرتكب قتل شده و متواری شده بود در پی یک کار علمی دقیق و پیچیده توسط مأموران این فرماندهی خبر داد.
به گزارش رویش نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، محمدرضا خدادوست با اعلام خبر دستگیری قاتل فراری پس از 40 سال در نجف‌آباد اظهار کرد: در سال 1357 در یکی از روستاهای استان خراسان گزارش یک نزاع دسته‌جمعی منجر به قتل 2 نفر به پلیس اعلام و در بررسی‌های صورت گرفته  مشخص می‌شود که قاتل متواری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان نجف‌آباد افزود: با توجه به این‌که متهم مدام در حال تغییر محل سکونت خود بود، دستگیری به کندی پیش می‌رفت اما در این مدت مأموران هیچ‌گاه دست از تلاش برنداشته و تحقیقات برای شناسایی مخفیگاه او را به طور جدی پیگیری می‌کردند.

وی در ادامه بیان داشت: در آخرین تحقیقات صورت گرفته مشخص شد قاتل که همواره محل سکونت خود را از استانی به استان دیگر تغییر می‌داده، اخیراً به استان اصفهان آمده و در شهرستان نجف‌آباد سکونت یافته است.

خدادوست ادامه داد: سرانجام با تلاش شبانه‌روزی و اقدامات پیچیده علمی و تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان نجف‌آباد، مخفیگاه این متهم فراری شناسایی و وی طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به فرار 40 ساله او پایان دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان نجف‌آباد در پایان با اشاره به این‌که متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل شد، گفت: مردم عزیز مطمئن باشند که هیچ پرونده‌ای تا زمانی که متهمان اصلی آن‌ها دستگیر و به دست قانون سپرده نشوند همچنان باز بوده و حتی اگر سال‌ها هم طول بکشد مأموران پلیس با جدیت تمام پیگیر ماجرا و احقاق حقوق از دست رفته مردم خواهند بود.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.