فرار رو به جلو، مظلومیت نمایی با تاکتیک نخ نما شده استعفا
شنبه 15 دی 1397, 12:16

 

به گزارش رویش نیوز رسانه های نزدیک جریان تندرو اصلاحات خبرداده اند که مهدی مقدری، عضو پرحاشیه و متخلف شورای شهر قرار است فردا در جلسه علنی از سمت خود استعفا دهد.
اگر این خبر صحت داشته باشد باید گفت که استعفای مقدری مانند استعفای چند روز پیش قاضی زاده و چند ماه قبل آخوندی حربه ای است برای فرار از پاسخگویی و پوشاندن ناکارآمدی و البته شاید فرار از محاکمه چه در محکمه و چه در افکار عمومی.
مقدری که هنوز شهرداری چوب باند بازی ها و فشارهای افسارگسیخته او و هم طیفانش برای مهره چینی و قالب کردن نیروهای هم پیاله و هم حزبی را میخورد، درحالی که باید جوابگوی سفر غیرقانونی خود به لهستان باشد و زمانی که صحبت هایی از گوشه و کنار مبنی بر در جریان بودن پرونده‌های قضایی درخصوص وی شنیده می شود یکباره به یاد استعفا و کنار رفتن می‌افتد. آیا این چیزی جز مظلوم نمایی و فرار رو به جلو است؟!
وقتی که علی قول برخی اصلاح طلبان حتی داد شهردار و رییس و نایب رئیس شورای شهر از اقدامات و هزینه تراشی های مقدری درآمده است، استعفا جز‌ حربه‌ای برای بزرگ کردن یک قهرمان پوشالی است؟!
در صورت صحت استعفا سوال اساسی اینجاست که شمایی توان خدمت کردن را ندارید و در میانه راه از مسئولیت شانه خالی می‌کنید، چرا از ابتدا وارد عرصه شده و جایگاه یک عضو شورا را اشغال می کنید؟!
حال که هم حزبی ها و دوستان مقدری شروع کرده اند به هشتگ زدن برای مقدری که تنها نیست - که البته رفقایش در سازمان عدالت و آزادی که از قِبَل وی به پست و جایگاه رسیده اند باید هم تنهایش نگذارند- ای کاش شورای شهر هم در صورت استعفا، این حرکت نخ نما شده را از وی نپذیرد تا مقدری و دوستان، با همدیگر شاهد سرنوشت کارهای غیرقانونی وی باشند و رسیدگی به این مسائل تحت تاثیر حرکت نمایشی استعفا قرار نگیرد.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.