تکذیب انصراف نمایندگان استان اصفهان از استعفا
چهارشنبه 28 آذر 1397, 11:57

 

نماینده شاهین‌شهر، میمه و برخوار گفت: چنین چیزی صحت ندارد، لاریجانی و پزشکیان با هدف تفرقه انداختن بین نمایندگان چنین خبری را اعلام کرده‌اند و استعفای نمایندگان هنوز به قوت خود باقی است.

به گزارش رویش نیوز حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس پیرامون صحت خبر انصراف نمایندگان استان اصفهان از استعفا اظهار داشت: چنین چیزی صحت ندارد، لاریجانی و پزشکیان با هدف ایجاد دودستگی بین نمایندگان چنین خبری را اعلام کرده‌اند و استعفای نمایندگان هنوز به قوت خود باقی است.

نماینده شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هیأت رئیسه برای رعایت حدنصاب جلسه صبح امروز فقط 8 نفر از نمایندگان را مجبور به حضور کرده ولی 10 نفر دیگر در جلسه حضور نیافتند.

وی ادامه داد: از طریق نامه‌ای به ریاست مجلس نسبت به اعلام چنین خبری اعتراض و درخواست کردیم این موضوع را اصلاح کنند.

حاجی دلیگانی افزود: قرار است نمایندگان تا برگزاری جلسه امروز هیأت دولت صبر کنند و چنانچه در این جلسه تصمیمی بر تشکیل ستاد احیای زاینده رود اخذ شد نسبت به حضور در جلسه عصر تصمیم‌گیری خواهیم کرد.


 

نظرات

- سعيد
چرا همين چند تا نماينده امضا كردند؟ آقاي فولادگر چرا در حالي كه استعفا كرده رفته اند در كميسيون مجلس چرا پشت نمايندگان ديگر را خالي مي كنيد؟ ما مردم دم انتخابات اين موضوعات را فراموش نمي كنيم شرعا و قانونا آب زاينده رود بايد احيا شود و حقابه دارها بنا به حقي كه دارند نه بيشتر ، از حقوقشان استفاده كنند بلاغيرتا براي يكبار هم شده حامي مردم اصفهان و كشاورزان باشيد
1397-10-01 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.