یادداشت/ محمود فروزبخش:
نام مرا هم بنویسید
سه شنبه 22 آبان 1397, 11:47

 

یادداشت/ محمود فروزبخش: اخیرا محتوایی منتشر شده است که در آن ذکر گردیده که مسئولین پیشین شهرداری اصفهان به چه گروه ها و مجموعه هایی پول داده اند. در این لیست نام بسیاری از مراکز فرهنگی سرشناس شهر اصفهان آمده است و دقیقا ذکر شده که آن ها در سال های مختلف از مجموعه شهرداری چه میزان کمک مالی دریافت کرده اند.

البته من از صحت جزئیات این فهرست منتشر شده اطلاعی ندارم اما با نگاه دقیق به آن با خودم گفتم که در آن یک جای خالی وجود دارد که از قلم افتاده است. در سال های 95 و 96 از سوی سردبیر روزنامه اصفهان زیبا به بنده مسئولیت صفحه کانون ها سپرده شد و من در آن مدت نزدیک به 80 مجموعه فرهنگی مردمی در شهر اصفهان را در این صفحه به صورت هفتگی معرفی کردم و فکر می کنم امروز شایستگی صحبت در این حوزه را داشته باشم.

اما در هر صورت از آن جایی که اصفهان زیبا متعلق به شهرداری است، مسلم است که این کانون ها با پول بیت المال شهرداری در صفحه من معرفی شدند یعنی اینجانب نیز در عمل زشت و شنیع حمایت از مراکز فرهنگی مردمی سهیم بوده ام.
این نوشتار کوتاه را نوشتم تا به دوستانی که این لیست را منتشر کرده اند بگویم که اگر شده یک جای خالی و خطی باریک در نمودارهایتان به بنده اختصاص بدهید زیرا من هم به نوبه خود در جنایت حمایت شهرداری از مجموعه های فرهنگی شریک بوده ام.

البته من همان روز هم می دانستم که سردبیر سابق دارد اشتباه می کند زیرا او با این ذهنیت این کار را می کرد که مراکز فرهنگی به معرفی ما نیاز دارند حال آن که این بیشتر ما هستیم که به مراکز فرهنگی نیاز داریم. همین محمد حسان من که حالا دیگر 7 ساله شده است. اصلا همین دغدغه او بود که من را گمراه کرد و به چنین معصیتی کشاند. ولی حتما شما هم حق می دهید که کسی که فرزند دارد دغدغه تربیت داشته باشد و صد البته آن کس که مجرد است دغدغه کافه و قلیان.

من نمی دانم که آیا در این شهر بالاخره کی عدالت اجرا می شود و در چه زمانی این جماعت رانت خوار که روزگاری خون از شریان های مالی این شهر می مکیدند، سینه دیوار گذاشته می شوند. اما بعد آن خواهش می کنم که به سراغ من هم بیایید که تا با مجازات شدن تطهیر شوم و وجدانم آرامش یابد. خوب که فکر می کنم می بینم اگر چه کمک مالی گرفتن این افراد جرمی هولناک و مستوجب آتش بوده است اما خدایی با محمد داستان پورها جهنم رفتن هم صفا دارد. برخی اسم ها هرجا که باشند موجب آبرو هستند پادشاهان بی تخت و تاج ملک سپاهان.

 

نظرات

- کوهستانی
بسیارزیبا
1397-08-22 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول
- سید
- محمد فاتحی
حقیقت گم شدنی نیست محمود جان
1397-09-01 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.