دانشجویان متقاضی سفر پیاده روی اربعین به دلیل مشکلات ایجاد شده در سامانه نظام وظیفه و مجوز خروج از کشور سرگردان شدند که هیچ کس پاسخگوی این مشکل نیست.
 

به گزارش رویش نیوز به نقل از دانشجو، کمتر از دو هفته به رویداد بزرگ پیاده روی اربعین باقی است و در این مدت زمان مشتاقان زیادی برای این سفر آماده می‌شوند.

بسیاری از زائران دانشجویانی هستند که برای رفتن به این سفر نیاز به دریافت مجوز خروج از کشور دارند که باید مجوز خروج از کشور با هماهنگی‌های ایجاد شده توسط نظام وظیفه و سامانه ستاد اربعین دانشگاهیان صادر شود که متاسفانه سایت‌های سازمان نظام وظیفه دچار مشکل و اختلال شده و بسیاری از دانشجویان موفق به ثبت مجوز خروج از کشور نشده اند.

بر اساس این گزارش، در واقع زمان زیادی برای اعزام به این سفر باقی نمانده، اما بسیاری از زائران با سرگردانی مواجه شدند که مسئولان سازمان نظام وظیفه در خصوص مشکلات ایجاد شده برای ثبت الکترونیکی مجوز خروج از کشورپاسخگو نیستند و حتی خرابی سایت‌ها را انکار می‌کنند.
 
به گفته سردار کریمی، جانشین وظیفه عمومی ناجا، درسایت نظام وظیفه صبح امروز اختلال ایجاد شد اما در حال حاضر مشکلی برای ثبت درخواست وجود ندارد این درحالی است که سامانه نظام وظیفه هنوز هم دچار اختلال است و دانشجویان نمی توانند درخواستشان را ثبت کنند.
 
منتشر نشود///سرگردانی زائران اربعین حسینی برای دریافت مجوز خروج از کشور/ کسی پاسخگو نیست!

افزودن نظر

captcha