عطر شهدا دوباره در شهر:
تشییع ۱۴ شهید گمنام در اصفهان
یکشنبه 25 شهریور 1397, 15:45

 

تشییع 14 شهید گمنام در روز دوشنبه مورخ 26 شهریور ماه در غرب اصفهان از میدان رهنان تا میدان بهار اصفهان  برگزار می شود.

سردار مجتبی شیروانیان، پیرامون برگزاری مراسم تشییع 14 شهید دوران دفاع مقدس همزمان با ایام محرم اظهار داشت: در روزهای گذشته 135 شهید تازه تفحص شده در تهران تشییع شدند.

وی افزود: پس از برگزاری مراسم باشکوه تشییع، این شهدا به 8 استان منتقل شدند که اصفهان یکی از آن‌هاست و قرار است 14 شهید دوران جنگ تحمیلی همزمان با ماه محرم و آستانه هفته دفاع مقدس در این شهر تشییع شوند.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اصفهان تصریح کرد: از این تعداد 5 شهید شناسایی شده که یکی از آن‌ها اصفهانی، 2 شهید نجف آبادی، یک شهید فلاورجان و یک شهید هم متعلق به شهرضا هستند که به همراه 9 شهید گمنام در روز دوشنبه 26 تشییع از فلکه رهنان به سمت آتشگاه تشییع می‌شوند.

وی با اشاره به برگزاری مراسم وداع با شهدا گفت: بنا بر این شد که مراسم وداع با شهدا به دلیل مقارن بودن با ایام محرم در هیئت‌های مذهبی سطح شهر برگزار شود لکن 9 شهید گمنام در شب‌های قبل از مراسم تشییع در 6 هیئت بزرگ ازجمله هیئات رزمندگان، عاشوراییان، انصار الحسین(ع) و غیره حضور پیدا خواهند کرد.

شیروانیان خاطرنشان کرد: مراسم تشییع شهدا به درخواست مردم منطقه و بالا بودن تعداد شهدای محله لادان در آن منطقه برگزار خواهد شد.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.