پسرعموی چهارده ساله، دخترعمویش را در چاه انداخت
چهارشنبه 21 شهریور 1397, 13:09

 

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان می‌گوید: کسی که کودک اصفهانی را به چاه انداخت مشکل روانی داشته و مسئولیت کیفری ندارد.
 
به گزارش رویش نیوز سعید سلیمیان در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با فیلمی که چند روزی است در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، اظهار کرد: این کودک بلافاصله بعد از آنکه توسط آن فرد به چاه انداخته می‌شود، توسط همسایه‌ها اطلاع‌رسانی شده و وی را از چاه خارج کرده و به بیمارستان منتقل کرده‌اند.
 
وی ادامه داد: این اتفاق برخلاف آنچه در شبکه‌های مجازی عنوان می‌شود متعلق به فلاورجان بوده است. کودک در بیمارستان جراحاتی از ناحیه سر داشته که مداوا شده و اکنون بدون هیچ مشکل مرخص شده و در خانه است. 
 
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: کسی که این دختربچه را در چاه انداخته، پسرعموی چهارده ساله او است که مشکلات روانی داشته و به همین دلیل مسئولیت کیفری نداشته و علیرغم اینکه پرونده‌ای در دادسرای فلاورجان برای این رخداد تشکیل شده، آزاد شده است.
 
به گزارش ایسنا- در روزهای گذشته فیلمی در شبکه‌های مجازی با عنوان "فاجعه در اصفهان" دست به دست شد که نشان می‌دهد فردی یک دختربچه پنج ساله را به طور عمد درون چاه فاضلاب انداخته و می‌گریزد.
 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.