‌رزمایش بزرگ «شیفت ایثار» در اصفهان برگزار شد+تصاویر
چهارشنبه 21 شهریور 1397, 13:04

 

رزمایش بزرگ شیفت ایثار با مشارکت کارگرانی اصفهان از ۹ شهریور در مجموعه‌های تولیدی و صنعتی استان اصفهان آغاز و این برنامه امروز در کارخانه ذوب‌آهن اصفهان و شرکت پلی اکریل ایران برگزار شد.

‌رزمایش بزرگ «شیفت ایثار» در اصفهان برگزار شد+تصاویربه گزارش رویش نیوز به نقل از تسنیم، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه اجرای برنامه‌های جهادی و محرومیت زدایی خود، رزمایش بزرگ محمد رسول‌الله(ص) را در استان‌های مختلف به اجرا درآورده است که قسمتی از رزمایش، به فعالیت‌های جهادی و محرومیت زدایی پرداخته می‌شود.

اجرای این رزمایش توسط قشر بسیج کارگری در قالب شیفت ایثار به این صورت برگزار می‌شود که کارگران بسیجی خارج از شیف کاری خود، از یک ساعت تا یک شیفت کاری بدون دستمزد و با هماهنگی مدیران خود، در یک مجموعه تولیدی و یا صنعتی که دارای پایگاه بسیج کارگری است به فعالیت می‌پردازند.

این رزمایش امروز در شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان و شرکت پلی اکریل ایران به صورت برنامه شاخص قشر بسیج کارگری اجرا شد، کارگران بسیجی شرکت ذوب آهن، در بخشی از اجرای رزمایش شیفت ایثار، به صورت جهادی، ضایعات و قراضه‌های آهن را از سطح کارخانه جمع‌آوری کردند.  

کارگران بسیجی این پیام را به مسئولان رساندند که لازم است مسئولان به کارگران اعتماد کنند، کارگران بسیجی آماده‌اند تا نیاز کارخانجات را با ایستادگی و استفاده از ظرفیت داخلی تأمین کنند و برای خروج از وضعیت رکود به صورت شبانه روزی کار کنند.

در ادامه تصاویر مربوط به اجرای رزمایش شیفت ایثار در کارخانه ذوب آهن اصفهان را مشاهده می‌کنید:

به گزارش تسنیم، رزمایش بزرگ شیفت ایثار با مشارکت 8 هزار کارگر از مجموعه 32 هزار کارگر استان اصفهان از 9 لغایت 31 شهریور در واحدهای تولیدی و صنعتی سراسر استان اصفهان که دارای پایگاه مقاومت بسیج کارگری هستند، برگزار می‌شود.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.