اتمام کار دشمن از بالای دکل انقلاب اسلامی هویداست
سه شنبه 13 شهریور 1397, 13:40

 

فعال جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با بیان اینکه ۴۰ سال است خون دل خورده‌ایم تا پیشرفت کنیم و خرمشهر ها را فتح کنیم، گفت: نظر خدا ذره ای نسبت به انقلاب بر نگشته؛ اگر غیر از این برداشت کنیم نظر ما برگشته است.

به گزارش رویش نیوز به نقل از صاحب نیوز؛ حسین یکتا شامگاه دوشنبه در گردهمایی فعالین فرهنگی اصفهان که در مسجد رحیم خان به همت جبهه فرهنگی انقلاب اصفهان برگزار شد، با بیان اینکه در جنگ تحمیلی دید بالای دکل دیده بان بسیار با نیروهای رزمنده متفاوت بود، عنوان کرد: هر کس از ما بپرسد امروز بالای دکل انقلاب چه خبر است می‌گویم امروز با همه شرایط اقتصادی سیاسی و نفوذی های دشمن، آنچه بالای دکل انقلاب پیداست این است که کاملا دشمن در خطر است.

* یکی از دلایل تمام شدن کار دشمن، راه اندازی داعش است

وی افزود: من بر اساس سنت الهی، تجربه ۴۰ ساله و نگاه به دو لب ولی خدا می‌گویم کار دشمن تمام است و این را محکم همه جا بگویید.

فعال جبهه فرهنگی انقلاب یکی از دلایل تمام شدن کار دشمن را راه اندازی داعش دانست و افزود: وقتی دشمن از فرهنگ شهادت ما علیه ما استفاده می کند و نیروی معتقد پرورش می‌دهد یعنی دارد نفس های آخر خود را می کشد.

وی با بیان اینکه امروز دعوا بر سر تصرف قلوب و عقول است، اظهار کرد: داعش در حالی پدید آمد که دین اسلام در اروپا داشت به دین دوم و سوم تبدیل می‌شد اما داعش امروز در حال فروپاشی است آن وقت نامه رهبری به جوانان اروپا گل می کند.

یکتا با اشاره به اینکه یهود یقین کرده که کارش تمام است، ابراز کرد: ما در حالی ۴۰ سالگی انقلاب را جشن می گیریم که در لحظه بعثت خبر انقلاب را داده‌اند و طبق گفته حضرت امام در صحیفه فاطمیه یقینا خبر انقلاب را به حضرت داده‌اند.

* افرادی که فتنه را در دامان رهبری گذاشتند قائم مقامی منتظری را در دامان امام قرار دادند

وی با بیان اینکه دشمن از اول انقلاب دائما در حال تلاش برای نابودی انقلاب است، خاطرنشان کرد: در سیستان و کردستان و پاوه و امثالهم فتنه ها کردند اما کاری از پیش نبردند بعد از آن امید داشتند با جنگ کار را تمام کنند باز هم نشد پس از آن به فوت امام و قائم مقامی منتظری دل بستند اما باز کاری نشد.

فعال جبهه فرهنگی انقلاب با اشاره به اینکه امام بارها فرمودند با قائم مقامی منتظری مخالفم، افزود: همان افرادی که فتنه را در دامان رهبری گذاشتند قائم مقامی منتظری را در دامان امام قرار دادند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در حال نفوذ در دل اروپا است و به سرعت در حال پیش روی روی ریل اسس علی التقوی است، تصریح کرد: امام گفت صدام جز خودکشی راهی ندارد و شد و طبق گفته رهبری امام هر آنچه گفت شد و هر آنچه نشده به زودی محقق خواهد شد.

یکتا افزود: آنچه از حرف های امام هنوز محقق نشده این است که بعد از این فتح بزرگ نوبت فتح قدس است و خود صهیونیست ها هم فهمیدند که این امر محقق خواهد شد و احساس خطر کردند.

* اول انقلاب با منافق گول خورده طرف بودیم، امروز با حرام خورده

وی خطاب به انقلابیون با بیان اینکه آرام باشید خدا با ماست، تاکید کرد: خدا به موسی وقتی رو در روی نیل قرار داشت این جمله را گفت.

فعال جبهه فرهنگی انقلاب با بیان اینکه اول انقلاب با منافق گول خورده طرف بودیم، تصریح کرد: مشکل امروز ما این است که با منافق حرام خورده طرفیم.

وی با اشاره به اینکه یهودیان می دانند چه بلائی سر خانواده بهداشت و محیط زیست می آورند، خاطرنشان کرد: صهیونیست ها همه این را می‌دانند اما می‌گویند اگر من نباشم می خواهم هیچ کسی نباشد ولی کور خوانده‌اند.

یکتا با بیان اینکه ۴۰ سال است خون دل خورده‌ایم تا پیشرفت کنیم و خرمشهر ها را فتح کنیم، تاکید کرد: نظر خدا ذره ای نسبت به انقلاب بر نگشته؛ اگر غیر از این برداشت کنیم نظر ما برگشته است.

گفتنی است در ابتدای این مراسم از کتاب «مربع های قرمز» که خاطرات شفاهی حاج حسین یکتا از دوران کودکی تا پایان دوران دفاع مقدس است رونمایی شد.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.