حاج حسین یکتا در اصفهان:
دشمن می‌خواهد مشکلات را برای جوانان بزرگ جلوه دهد/ زمان جنگ خیلی‌ها در جبهه حضور نداشتند
دوشنبه 12 شهریور 1397, 13:15

 

مسؤول بنیاد کرامت رضوی گفت: نخستین هدف دشمن نابودی عشق و علاقه به دین است تا بتواند مشکلات را جلوی چشمان جوانان بزرگ جلوه دهد.
به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، حسین یکتا پیش از ظهر امروز در همایش روشنگری جوان مؤمن انقلابی در اصفهان اظهار کرد: وقتی طی عملیات فتح‌المبین، 2 هزار و 500 کیلومتر از خاک ایران آزاد شد، خرمشهر نیز فتح شد؛ در آن زمان عراق صحبتی از قطعنامه نکرد ولی زمانی که در شلمچه یک متر-یک متر پیش رفتیم، دشمن دست‌هایش را بالا برد.

وی با بیان این که در حال حاضر هم جنگ نفر به نفر است و در بسترهای مختلف مجازی هر فرد به صورت انفرادی می‌جنگندف افزود: زمانی که از تلفن همراه خود استفاده می‌کنید، رفتار شما توسط دشمن رصد می‌شود و کم‌کم به شما خوراک‌دهی‌ می‌شود.

آمریکا 20 تریلیون دلار در خاورمیانه هزینه کرد

مسؤول بنیاد کرامت رضوی گفت: در شرایطی هستیم که دیگر جای اتلاف وقت و فرصت‌سوزی نیست و در شرایطی که تلفن همراه به صورت 3 شیفت و منوی باز خوراک می‌دهد، نمی‌توانیم هر زمانی که دلمان خواست کار کنیم.

وی خاطرنشان کرد: روزی به دنبال فتح سنگرها بودیم ولی اکنون به دنبال فتح قلوب هستیم؛ از یک‌سو مأموریت سنگینی در پیش رو داریم و از سوی دیگر نگاه پیروان مهدی صاحب‌الزمان(عج) به شماست.

یکتا اذعان داشت: از زمانی که قاره آمریکا کشف شده، از بردگان و سرخ‌پوستان و همچنین در جنگ‌های جهانی اول و دوم انسان‌های زیادی کشته‌ شده‌اند؛ آمریکا فقط 20 تریلیون دلار در خاورمیانه هزینه کرد و به گفته حکم‌رانان خود هیچ چیز هم در این منطقه کاسب نشده‌اند.

زمان جنگ خیلی‌ها در جبهه حضور نداشتند

وی با بیان این که با پیروزی انقلاب اسلامی کافه دشمن خراب شده است، تأکید کرد: انقلاب اسلامی در سال 57 محاسبات دشمن را به هم زد و خون‌های ریخته‌شده اکنون جواب داده شده است؛ منافقان پس از پیروزی انقلاب 17 هزار نفر را به خاک و خون کشیدند اما به اهداف خود نرسیدند.

مسؤول بنیاد کرامت رضوی یادآور شد: وعده انقلاب پیش از این داده شده و زمانی که در غار حرا به پیامبر(ص) وحی می‌شود، 14 طاق کسری در ایران فرو می‌ریزد؛ جگر انسان زمانی خوردنی می‌شود که نمک به زخم دلت بزنند.

وی ادامه داد: زمان جنگ خیلی‌ها در جبهه حضور نداشتند و فشار به دوش بخشی از مردم بود؛ یک روز در کردستان می‌جنگیدیم، جنگ در خوزستان راه می‌افتاد و بعد جنگ دریا و سپس هم جنگ در شهرها با آمدن موشک‌ها به شهرها وارد شد.

انقلاب اسلامی با سرعت در حال پیشرفت است

یکتا با بیان این که اکنون هم شرایط همین‌گونه است و هر روز یک موضوع جدید باز می‌شود، تصریح کرد: انقلاب اسلامی با سرعت در حال پیشرفت است و دشمن هم یقین کرده که نابود می‌شود؛ دشمنان می‌خواهند اگر خودشان نیستند، دیگران هم نباشند.

وی با بیان این که اگر یک روزی پشت دیوارهای بصره می‌جنگیدیم، اکنون پشت دیواره‌های بیت‌المقدس می‌جنگیم، متذکر شد: اگر یک روزی می‌گفتیم تا کربلا یک «یاحسین» دیگر باقی است، اکنون هم می‌گوییم تا نماز در بیت‌المقدس یک «یاحسین» دیگر باقی مانده است.

مسؤول بنیاد کرامت رضوی بیان کرد: همان‌طور که بعد از عملیات کربلای 4، امام(ره) فرمودند«جواب این خون‌ها را امام حسین(ع) می‌دهند»، امروز هم رهبر معظم انقلاب خطاب به آن‌هایی که دلشان لرزید فرمودند«به شما می‌گویم که هیچ اتفاقی رخ نخواهد داد».

دشمن می‌خواهد مشکلات را برای جوانان بزرگ جلوه دهد

وی عنوان داشت: مرگ فرعون نزدیک است و این که به ترامپ اجازه می‌دهند هرکاری دلش می‌خواهد انجام دهد، نشانه ضعف و ترس از شکست دشمن است؛ دشمن با ایجاد داعش می‌خواست جلوی توسعه اسلام را بگیرد ولی با نامه رهبر معظم انقلاب و نابودی داعش همه این برنامه‌ها شکست خورد.

یکتا اضافه کرد: دیگر مثل گذشته نیست که بتوان به چند جلسه حلقه صالحین، برگزاری مراسم قرائت دعا و حضور در مساجد کفایت کرد؛ نخستین هدف دشمن نابودی عشق و علاقه به دین است تا بتواند مشکلات را جلوی چشمان جوانان بزرگ جلوه دهد.

وی با بیان این که هر بسیجی باید نظیر خود را در کشور دیگر ببیند، ابراز داشت: نگاه ما به راهپیمایی اربعین، جذب نیرو برای انقلاب اسلامی است؛ همه همسایگان خود را رها کرده‌ایم و فقط اطراف خود را می‌بینیم و خیل عظیمی از شیعیان که با ما همراه نیستند را نمی‌بینیم.

پدید آمدن شهید حججی یک حجت برای همه ما بود

مسؤول بنیاد کرامت رضوی بیان کرد: دهه 60 مساجد پر از نیروهای جوان بود و بسیاری از جوانان شب‌ها در مساجد می‌خوابیدند اما الآن در نمازهای جماعت فقط چند جوان اندک در مسجد حضور دارند؛ کجا ما به دل مردم رفتار کردیم و به میان آن‌ها رفتیم و آن‌ها نیامدند؟

وی اظهار داشت: ادارات و نهادهای دولتی نباید منتظر بودجه باشند، همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، بودجه مبنای حرکت نیست؛ در بعثت و 40 سالگی انقلاب اسلامی قرار داریم و دیگر جای تأمل نیست، باید برای خدا قیام کنیم.

یکتا خاطرنشان کرد: 40 سالگی انقلاب اسلامی یعنی رجعت به ابتدای پیروزی انقلاب و برای همین است که رهبر معظم انقلاب هم مدام صحبت از دهه 60 می‌کنند؛ پدید آمدن شهید حججی یک حجت برای همه ما بود.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.