نتیجه نهایی پرونده بورسیه‌ها در آینده نزدیک اعلام می‌شود
چهارشنبه 17 مرداد 1397, 16:57

 

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: نتیجه نهایی پرونده بورسیه‌ها تا مدتی دیگر و در آینده نزدیک اعلام می‌شود.

به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، حجت‌الاسلام و المسلمین بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری در مراسم افتتاحیه ششمین دوره مسابقات قرآنی ویژه همکاران و خانواده‌های حوزه‌های ستادی و سازمان‌های تابعه قوه قضائیه اظهار کرد: حقیقتا در این ۵ سالی که گذشته است معاونت فرهنگی قوه قضاییه اقدامات بسیار ارزشمندی در زمینه ترویج قرآن در قوه قضاییه انجام داده است و به این امر عظیم و مهم اهتمام ویژه‌ای دارند به طوری که در این زمینه شاهد تحول در دستگاه قضا بوده ایم.

وی ادامه داد: از خداوند متعال مسئلت داریم توفیقات روز افزون در جهت حرکت در این مسیر به همه ما عنایت بفرماید.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی گفت: در روایتی از امام حسن عسکری (ع) آمده که سیر به سوی خدا جز با زنده داشتن شب امکان پذیر نیست، یکی از اوصاف متقین و پرهیزگاران این است که در شب به پا می‌خیزند و با تامل قرآن را قرائت می‌کنند و داروی همه درد‌ها را از قرآن می‌خواهند.

وی خاطرنشان کرد: ان شالله این جلسه قرآنی همراه با برکات فراوان باشد و آن چیزی که اهل بیت انتظار دارند برای همه ما محقق شود. این در حالی است که آمار‌ها حکایت از افزایش صدرصدی شرکت کنندگان در مسابقات قرآنی دارد.

رئیس دیوان عدالت اداری در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی مبنی بر آخرین وضعیت پرونده بورسیه‌ها گفت: نتیجه نهایی پرونده بورسیه‌ها تا مدتی دیگر و در آینده نزدیک اعلام می‌شود.

وی هدف از برگزاری مسابقات قرآنی را ترویج فرهنگ قرآنی در مجموعه قوه قضاییه اعلام کرد و تصریح کرد: همه باید در این راستا همکاری کنیم تا این اقدامی که معاونت فرهنگی قوه قضاییه با جدیت دنبال می‌کند به خوبی برگزار شود.

گفتنی است، ششمین دوره مسابقات قرآنی حوزه‌های ستادی و سازمان‌های تابعه قوه قضائیه با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدکاظم بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری، حجت‌الاسلام و المسلمین هادی صادقی معاون فرهنگی قوه قضائیه و حافظان و قاریان قرآن در رشته‌های حفظ، قرائت صبح امروز آغاز و تا عصر امروز ادامه دارد.

شایان ذکر است، رشد شرکت کننده در مسابقات قرآنی امسال افزایش داشته است، به طوری که سال گذشته ۸ هزار نفر و امسال ۱۶ هزار نفر در این مسابقات شرکت داشتند.

قرار است ٢٢۵ شرکت کننده امروز به صورت کتبی و شفاهی در این هماورد معنوی به رقابت بپردازند.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.