۳۰ میلیون مترمکعب آب برای حفظ باغات اصفهان رهاسازی شد
چهارشنبه 17 مرداد 1397, 16:22

 

معاون سیاسی استانداری اصفهان گفت: ۹۶ درصد تجمعات اخیر صنفی بود و فقط چهار درصد آن را می توان سیاسی قلمداد کرد که این تجمعات نیز با عمل به هنگام و برگزاری جلسات متعدد با اصناف به اتمام رسید.

به گزارش رویش نیوز به نقل از صاحب نیوز، حمیدرضا طباطبایی پیش از ظهر امروز در ویژه مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان اصفهان در محل فرمانداری، ضمن تبریک روز خبرنگار به شرایط اخیر کشور اشاره و اظهار کرد: خشکسالی در چهار دهه اخیر در استان اصفهان بی سابقه بود و به تبع آن نیز، بیش از یک سال است آبی در بستر زاینده رود جاری نیست و برای تامین آب شرب بیش از پنج میلیون نفر شهروند، برنامه ریزی دقیقی صورت گرفت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان افزود: تنش های اخیر به سبب شیطنت های ترامپ بود که باعث شد اقتصاد آرام کشور با مشکلاتی روبرو شود و کشور با شوک اقتصادی دست و پنجه نرم کند که در آینده ای نزدیک با تدابیر جدید بانک مرکزی بهبودی خوبی در اوضاع اقتصادی شاهد هستیم.

وی با توجه به تجمعات اخیر در اصفهان گفت: 96 درصد این تجمعات صنفی بود و فقط چهار درصد آن را می توان سیاسی قلمداد کرد، که این تجمعات نیز با عمل به هنگام و برگزاری جلسات متعدد با اصناف به اتمام رسید.

معاون سیاسی استانداری اصفهان با محکوم خواندن فراخوان هایی که به قصد تخریب و برعلیه نظام برپا می شود، اذعان کرد: قطعا سلطنت طلبان و ضد انقلاب، خیر مردم را نمی خواهند و ما اجازه نمی دهیم که صحنه اجتماعی کشور، صحنه جولان ضدانقلاب شود و با افرادی که با هدف تخریب نظام و حاکمیت اسلامی به میدان می آیند، برخورد می کنیم.

وی خاطرنشان کرد: همه ارکان امنیتی تلاش می کنند تا آرامش در کشور حکم فرما باشد.

طباطبایی با اشاره به وضعیت منطقه شرق اصفهان، به رهاسازی آب در بستر زاینده رود اشاره و اذعان کرد: شب گذشته 30 میلیون متر مکعب آب برای حفظ باغات اصفهان در رودخانه زاینده رود و کانال‌های مجاور رهاسازی شد.

وی افزود: استان اصفهان زمانی قطب کشاورزی بود و با توجه به جمعیت بالایی که در خود جا داده است، در مواجه به مشکلات نیز، حساس تر است ولی با تدبیری که مسئولان داشته اند، امروز شرایط بحرانی در استان اصفهان نداریم.

معاون سیاسی استانداری اصفهان با اشاره به اینکه مسئولان تاکنون اقدامات خوبی برای منطقه شرق اصفهان داشته اند، اظهار کرد: مسائل و مشکلات شرق شهرستان اصفهان به خوبی توسط مسئولان رصد می شود و تا کنون تدابیر خوبی در رابطه با مشکلات این منطقه اندیشیده شده است.

وی با بیان اینکه تا پایان این ماه قطعی برق به طور کامل برطرف می شود، خاطرنشان کرد: مسئولان نسبت به تامین برق مردم دغدغه مند بودند، و قطعی های اخیر به سبب این بود که نیروگاه های آبی نتوانستند برق کشور را به خوبی تامین کنند، ولی در هفته جاری از قطعی برق کاسته و تا پایان ماه قطعی به صورت کامل برطرف می شود.

 

نظرات

- محمود
این آقای حمیدرضا طباطبایی نژاد همان کسی نیست که با حکم یک شبه اش قرض الحسنه های اصفهان را به خاک سیاه نشاند؟ همان کسی که گفته میشد که خودش از قرض الحسنه های محمد رسول الله(ص) جی و کریم آل طه (ع) وام قابل توجهی گرفته بود و بابت پرداخت دیه حکم اعدام اشتباهی که صادر کرده بود، پرداخته بود. و دقیقا وقتی که داشت مشکل قرض الحسنه ها حل میشد با یک لابی با موسسه قوامین، تمام دارایی مردم و قرض الحسنه ها را به ثمن بخس در اختیار قوامین قرار داد؟!؟! چرا کارها در اختیار انسانهای دلسوز قرار نمی گیرد؟!؟!
1397-05-20 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.