فریادهای محجوب بر سر لاریجانی و هیاهوی مخالفان استیضاح ربیعی در صحن
چهارشنبه 17 مرداد 1397, 16:22

 

به گزارش رویش نیوز به نقل از تسنیم، جلسه مجلس شورای اسلامی برای استیضاح علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شرایطی برای دومین بار صبح امروز (چهارشنبه، 17‌ مرداد) در صحن پارلمان آغاز شد که با حاشیه‌هایی همراه بود.

براساس این گزارش، در این جلسه به‌محض اینکه درب ورودی صحن پارلمان به‌روی خبرنگاران گشوده شد، صدای فریادهای علیرضا محجوب عضو کمیسیون اجتماعی مجلس و یکی از مخالفان استیضاح بلند شده بود که خطاب به لاریجانی رئیس مجلس اعلام می‌کرد "جلسه استیضاح ربیعی غیررسمی است".

وقتی لاریجانی دلیل این موضوع را از محجوب سؤال کرد وی عدم حضور وزیر تعاون و هیئت همراه او در صحن پارلمان را علت این موضوع اعلام کرد که در آیین‌نامه به‌صراحت ذکر شده است.

طبق این گزارش، لاریجانی نیز در پاسخ به محجوب گفت که «ما از آقای ربیعی خواستیم که چند دقیقه بیرون از صحن پارلمان باشد، بگویید آقای ربیعی داخل بیاید، وزیر باید در  جلسه استیضاح حضور داشته باشد، اگر هم نیاید، استیضاح انجام می‌شود، این در ماده 229 آیین‌نامه داخلی مجلس به‌صراحت آمده است، دیگر جای بحثی نیست».

به گزارش تسنیم، جلسه استیضاح وزیر تعاون در مجلس در حالی آغاز شد که تعداد زیادی از نمایندگان گِرد جایگاه هیئت‌رئیسه و به‌خصوص علی لاریجانی حلقه زده بودند.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.