ملی‌پوش اسکیت: فدراسیون کوتاهی در اخذ روادید را رد کرد
چهارشنبه 13 تیر 1397, 16:13

 

به گزارش رویش نیوز به نقل از تسنیم؛ لعیا عربی، درباره باز ماندن از حضور در مسابقات اسکیت قهرمانی جهان در هلند اظهار داشت: حدود یک ماه پیش و برای دریافت ویزا به سفارت هلند در تهران مراجعه کردیم، تا اینکه 5 روز پیش به ما اعلام کردند ممکن است ویزای من، مینا عابدینی و علی شجاعی که هر 3 از اصفهان هستیم صادر نشود.
وی افزود: این اتفاق در حالی رخ داد که ما در اردو بودیم و روزانه 8 ساعت تمرین منظم داشتیم و از شدت تمرینات خود هم کم نکرده بودیم.
ملی‌پوش اصفهانی اسکیت فری‌استایل ایران ادامه داد: تا اینکه بامداد روز دوشنبه به ما اعلام کردند امکان صدور ویزا برای ما 3 اسکیت‌باز نجف‌آبادی و مژده شعبانی از مازندران وجود ندارد و تیم بدون حضور ما به هلند اعزام شد.
در مورد کوتاهی فدراسیون مطمئن نیستم
عربی در پاسخ به اینکه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نجف‌آباد، کوتاهی از طرف فدراسیون اسکیت را دلیل عدم صدور روادید برای اسکیت‌بازان اصفهانی دانسته است، گفت: من در این مورد مطمئن نیستم. رئیس هیئت اسکیت استان اصفهان هم می‌گوید کم‌کاری از فدراسیون بوده است، اما من با مسئولان فدراسیون صحبت کردم و آنها این موضوع را رد کردند.
وی که مدال طلا و نقره آسیا، مدال نقره و برنز جهان و مدال طلای 2 دوره مسابقات بین‌المللی اسکیت فری استایل را در کارنامه خود دارد، اظهار داشت: برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان خیلی تمرین کرده و کاملاً آماده بودم و قطعاً به مدال می‌رسیدم، اما متأسفانه نشد.
ملی‌پوش 19 ساله اسکیت فری‌استایل با بیان اینکه 9 سال است اسکیت بازی می‌کند و از 6 سال پیش به عضویت تیم ملی درآمده است، گفت: در آخرین تمرینات خود به رکوردی رسیده بودم که قطعاً در هلند روی سکو می‌رفتم، اما متأسفانه از حضور در مسابقات بازماندم.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.