ملی‌پوش اصفهانی از تیم ملی بسکتبال خداحافظی کرد
سه شنبه 12 تیر 1397, 16:20

 

به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، ملی‌پوش اصفهانی تیم ملی بسکتبال پس از دیدار با قزاقستان از تیم ملی خداحافظی کرد.
اوشین ساهاکیان، ملی‌پوش اصفهانی تیم ملی بسکتبال پس از دیدار امروز تیم ملی بسکتبال برابر قزاقستان در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در تهران اعلام کرد که برای همیشه از تیم ملی خداحافظی می‌کند.
ساهاکیان که بیش از یک دهه به‌ عنوان ملی‌پوش حضور داشت، بعد از بازى امروز در سالن آزادى چهارگوشه زمین را بوسید و به شکلى غیرمنتظره خداحافظی‌اش را اعلام کرد.
وی در پاسخ به علت خداحافظی‌اش نیز گفت: زمانش رسیده بود که جاى خودم را به جوان‌ها بدهم.
سرمربی تیم ملی بسکتبال نیز در نشست خبری پس از بازی مقابل قزاقستان در واکنش به خداحافظی ساهاکیان از تیم ملی اظهار کرد: امروز شاهد بودیم که یکی از بهترین بازیکنان تاریخ بسکتبال ما خداحافظی کرد.
شاهین طبع ادامه داد:من شخصاً خیلی خاطرات خوبی با این بازیکن دارم و امید دارم پشتوانه‌های خیلی خوبی داشته باشیم تا جای امثال اوشین را بگیرند.
ساهاکیان متولد اول فروردین 1365 در خانواده‌ای ارمنی تبار در اصفهان متولد شد، ساهاکیان که دارای 198 سانتی‌متر قد است در پست 3 فوروارد کوچک بازی می‌کرد، او در کارنامه خود عناوینی همچون مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا در سال‌های 2007 ،2009 و 2013، مدال نقره و برنز رقابت‌های آسیایی در سال‌های 2014 و 2010 و مدال طلای بازی‌های داخل سالن آسیا در سال 2009 را در کارنامه دارد.
همچنین وی در مسابقات جام ملت‌های آسیا در سال 2013 در فیلیپین، علاوه بر کسب قهرمانی، عنوان بهترین پست 4 آسیا (فوروارد قدرتی) را دریافت کرد.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.