اصفهانی‌ها بیشتر از ۱۵ دقیقه آفتاب نگیرند
چهارشنبه 06 تیر 1397, 15:19

 

به گزارش رویش نیوز به نقل از ایمنا، کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان گفت: شاخص تابش فرابنفش اصفهان در حال حاضر بر روی ۱۱ است و با این شرایط بهتر است که شهروندان اصفهان بیشتر از ۱۵ دقیقه زیر نور مستقیم آفتاب نمانند.
کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان گفت: شاخص تابش فرابنفش اصفهان در حال حاضر بر روی ۱۱ است و با این شرایط بهتر است که شهروندان اصفهان بیشتر از ۱۵ دقیقه زیر نور مستقیم آفتاب نمانند.
نازنین زهرا سیدان در گفت‌وگو با ایمنا در خصوص بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی استان اصفهان اظهار کرد: بررسی این نقشه‌ها بیانگر حاکمیت جوی پایدار بر روی استان تا سه روز آینده است.
وی افزود: در بعدازظهرها برای اکثر مناطق استان و به ویژه مناطق شرقی وزش باد نیز پیش‌بینی می‌شود.
کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با اشاره به کاهش چهار درجه‌ای دمای هوا در شهرستان‌های شرق استان طی ۲۴ ساعت اخیر اشاره کردو گفت: از امروز تا جمعه دمای هوا در اکثر مناطق استان اصفهان تغییری نخواهد داشت.
وی به روند افزایشی دمای هوای اصفهان از روز شنبه خبر داد و گفت: به صورت میانگین از روز شنبه دمای هوا در اکثر نقاط استان اصفهان سه درجه سانتی‌گراد افزایش می‌یابد.
سیدان بیشینه و کمینه دمای هوای شهر اصفهان طی ۲۴ ساعت آینده را به ترتیب ۳۸ و ۲۱ درجه سانتی‌گراد اعلام کرد و گفت: در این بازه زمانی آران و بیدگل با دمای ۴۱ و بویین میان دشت با دمای ۱۱ درجه سانتی‌گراد، گرم‌ترین و سردترین نقطه استان اصفهان پیش بینی‌ شده‌اند.
وی در خصوص شاخص تابش فرابنفش در اصفهان نیز گفت: در حال حاضر این شاخص بر روی عدد ۱۱ قرار دارد که با توجه به توصیه‌های پزشکی بهتر است بیشتر از ۱۵ دقیقه زیر نور مستقیم آفتاب نمانند.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.