«ماه عسل» پر بیننده‌ترین برنامه رمضان ۹۷
یکشنبه 03 تیر 1397, 15:48

 

رئیس مرکز پژوهش و سنجش افکار صدا و سیما: «ماه عسل» با ۵۵ و نیم درصد بیننده، پرمخاطب‌ترین برنامه و «رهایم نکن» با ۴۰ و ۸ دهم درصد بیننده، پرمخاطب‌ترین مجموعه تلویزیونی ماه رمضان بودند.
به گزارش رویش نیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ طلوعی درباره پرمخاطب‌ترین برنامه‌های ماه مبارک رمضان ۹۷ گفت: در ماه مبارک رمضان ۴ نظرسنجی در سطح ملی و تهران داشتیم؛ در ۱۰ روز آخر ماه مبارک رمضان ۷۶ درصد پاسخگویان ما بیننده یکی از برنامه‌ها یا مجموعه‌های تلویزیونی ما بودند.
 
وی افزود: آن‌ها دو ساعت و ۲۷ دقیقه در شبانه روز برنامه‌های ما را تماشا کردند.
 
رئیس مرکز پژوهش و افکارسنجی صدا و سیما گفت: از میان برنامه‌های رمضانی «ماه عسل» ۵۵ و نیم درصد بیننده داشته که پر بیننده‌ترین برنامه ما بوده است، «خندوانه» که سه شب در هفته پخش می‌شد ۴۶ درصد بیننده داشته است و در رده دوم قرار گرفت.
 
طلوعی افزود: ۳۳ درصد مردم مراسم شب‌های قدر را از تلویزیون تماشا کردند، ۳۰ درصد از مردم برنامه‌های ترتیل خوانی را دیدند و ۲۳ و نیم درصد نیز به تماشای سخنرانی‌های مذهبی نشستند.
 
وی گفت: «جشن رمضان» شبکه ۵ با ۱۴ و ۳ دهم درصد بیننده و «هزار داستان» با ۱۱ درصد پر بیننده‌ترین برنامه‌های استیجی بودند.
 
طلوعی درباره پر مخاطب‌ترین مجموعه‌های تلویزیونی ماه مبارک رمضان افزود: «رهایم نکن» با ۴۰ و ۸ دهم درصد بیننده پر مخاطب‌ترین مجموعه تلویزیونی ما بوده است، مجموعه‌های تلویزیونی «بچه مهندس» با ۳۲ و یک دهم درصد و «سر دلبران» با ۲۷ و۳ دهم درصد بیننده در رده‌های بعدی قرار دارند.
 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.