چند سوال از سرلشکربسیجی حسن فیروزآبادی
چهارشنبه 30 خرداد 1397, 14:11

 

آقای فیروزآبادی مدعی شده محل تحویلی یک ساختمان مخروبه با حدود ۴ اتاق معمولی و بدون هرگونه امکانات زیر سقف شیروانی مربوط به حدود ۷۰ تا ۱۰۰ سال پیش می‌باشدو ۲۲ سال دفتر فوق‌سری رییس ستاد کل بوده!

به گزارش رویش نیوز به نقل ازفردا: ماجرای ویلای فیروزآبادی رئیس سابق ستاد کل نیروهای مسلح ابعاد جدیدی به خود گرفته است. او امروز در اطلاعیه ای اعلام نموده که هیچ حکمی برای تخلیه دریافت نکرده و از سویی چند ادعا نیز در این باره بیان نموده است.

محمد صالح مفتاح مدیرمسئول فردا در واکنش به بیانیه فیروزآبادی نوشته است:

آقای فیروزآبادی مدعی شده محل تحویلی یک ساختمان مخروبه با حدود ۴ اتاق معمولی و بدون هرگونه امکانات زیر سقف شیروانی مربوط به حدود ۷۰ تا ۱۰۰ سال پیش می‌باشدو ۲۲ سال دفتر فوق‌سری رییس ستاد کل بوده!

۱. خب برادر گیرم که حرفت درست باشه؛ حالا که دیگه رییس ستاد کل نیستی؛ چرا تحویل نمی‌دی؟

۲. دستورات رهبری در سال ۹۲ و ۹۶ درباره تخلیه #ویلای_لواسان چه بوده است که #جنبش_عدالتخواه_دانشجویی به نقل از مخبر گفته است؟

۳- پاسخ شما به درخواست ستاد اجرایی برای تحویل ملک چه بوده است؟ می‌گویند مخروبه بودن ملک و بازسازی آن توسط شما ملاکی برای عدم باز پس دادن ملک است. درسته؟

۴- آیا #ویلای_لواسان صرفا دفتر فوق سری بوده و به عنوان محل کار مورد استفاده واقع می‌شده؟ هزینه‌های بازسازی‌ش شخصی بوده یا از بیت‌المال؟ اگر مربوط به ستاد کل است، چرا به ستاد کل نیروهای مسلح تحویل داده نشده؟

آقای #فیروزآبادی!

ان شاالله در کنفرانس خبری درباره موارد فوق پاسخ دهید.

پیام فضلی نژاد از فعالان سیاسی اصولگرا هم در مطلبی پیرامون این بیانیه نوشته است: مطالبه بخشى از مردم، ورود رهبر معظم انقلاب به پرونده برخى مسئولان است.

اگر نظام آ. #فیروزآبادى را فورا تعقیب کند که چرا دستور مافوق را اجرا نکرده، و به دعوى شاکیان رسیدگى کند که چرا یک مقام بلندپایه از موقعیتش سوءاستفاده کرده، میتوان گفت: گامى جدى جهت پرهیز از بدترین‌ها برداشته است آیا چنانکه مولا على (ع) فرمود: «#اصلاح‌کننده عاجز شده و #اصلاح‌شنونده غیرقابل انعطاف گشته؟»ما و #زمامداران ما مصداق آن شدیم که امیرالمومنین گفت: «شما را خیرخواهى کردم، اما نپذیرفتید. آیا شما حاضران، به سان غایبان هستید؟!»

توضیحات آ. #فیروزآبادى محل اشکال است:

١- اگر ویلا یک دفتر فوق سرى بوده، چرا به شخص حقیقى، آن هم به عنوان عضو هیات علمى واگذار شده، نه به عنوانِ شخص حقوقى و رئیس ستاد کل؟

٢- در فرض صحت، ایشان از ٨ تیر ٩٥ در ستاد مسئولیت ندارند. با کدام حکم، ٢ سال دفتر فوق سرى را تحویل نداده اند؟

٣- اگر ملک واگذار شده باید یک دفتر فوق سرى تلقى شود، آیا اساسا به نام همان فردى که باید پوشش امنیتى او تا بالاترین حد پنهان بماند، واگذار میشود؟!

علیرضا زاکانی نیز در توییتی با تشکر از جنبش عدالتخواه نوشته است: از جنبش عدالتخواه در مطالبه بحق بازگرداندن ویلای لواسان به بیت المال متشکرم. برای آقای فیروزآبادی متاسفم و تاسف بیشتری نیز بر مماشات قوه قضائیه، ستاد اجرایی فرمان امام و نیروی انتظامی در عدم برخورد قاطع با اجحاف بیت المال و بر زمین ماندن دستور رهبری در احقاق حق مردم دارم.متاسفانه حقیقت تلخی است که برخی از مسئولین دچار دنیازدگی شده اند و امروز پیروان مکتب امام باید پاسخگوی زیاده خواهی آنها و مفسده ای که ایجاد کرده اند، باشند. در این خصوص بنده با تحقیق این توئیت را نوشتم.

 

نظرات

- دانشجو
الان نوبت ویلای خاتمی است
1397-04-01 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.