نمایندگانی که به FATF رای مثبت بدهند را به مردم معرفی می‌کنیم
شنبه 12 خرداد 1397, 16:32

 

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: ما در اتحادیه پیگیر روند بررسی لایحه «FATF» در مجلس هستیم و از نمایندگان مجلس خواهیم خواست رای خود را برای مردم شفاف کنند.

سعید توانا‌راد دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به بررسی لایحه FATF در مجلس شورای اسلامی گفت‌: ما در اتحادیه پیگیر روند بررسی این لایحه در مجلس هستیم و اگر این لایحه رد یا تصویب شود از نمایندگان مجلس خواهیم خواست تا رای خود را برای مردم شفاف کنند.

وی افزود: اگر نماینده‌ای هم بخواهد به صورت غیرشفاف پاسخ دهد و یا رای خود را شفاف نکند او را به مردم معرفی خواهیم کرد و مسلما برای عدم شفافیت باید پاسخگوی مردم باشد چون در برابر دانستن ملت و پاسخگویی به مردم بی‌تفاوت بوده است.

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل اضافه کرد: توصیه می‌کنیم نمایندگان مجلس در برابر خواست ملت نایستند و آنچه به نفع منافع ملت است را عملی کنند نه آنچه به نفع یک جریان و گروه خاص است.

تواناراد تصریح کرد: ما بارها از اعتماد به دشمن ضربه خوردیم و امید داریم نمایندگان مجلس از تجربیات گذشته درس گرفته باشند.

وی گفت:‌ اینکه بگوییم ما با شروطی پیوستن به FATF را می‌پذیریم اصلا منطقی نیست زیرا معاهده بین‌المللی یعنی یک فهم مشترک و این منطقی نیست بگوییم  ما فقط به بندهایی که می‌خواهیم، عمل می‌کنیم.

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل اظهار داشت:‌ قطعا دشمنان تلاش دارند که اراده خودشان را به ما تحمیل کنند و به زودی اهرم‌های فشار خود را به کار خواهند بست. ما امید داریم تجربه ناپذیری و عدم فهم تاریخ در نمایندگان ما از بین برود و در راستای منافع ملت عمل کنند.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.