مصاحبه ای با حجت الاسلام و المسلمین علیرضا فقیهی (جوان ترین نویسنده اصفهان)
شنبه 05 خرداد 1397, 14:17

 

 رویش نیوز: تاکنون موفق به تألیف چه کتابهایی شده اید؟ تاکنون شش عنوان کتاب به نام های : غریب خراسان، خورشید غائب، چهل حدیث توبه، آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن، ده درس انسانساز از قیام امام حسین(علیه السلام)و چهل حدیث عفاف و حجاب را که همگی در حوزه معارف اسلامی بوده اند را تألیف کرده ام.
از چه سالی تألیف کتاب را آغاز کردید؟
بنده از سال ۸۷ به فکر تألیف کتاب افتادم و از سال ۸۸ نیز عملا این کار را شروع کردم و نهایتا در سال ۹۰ اولین کتابم را به چاپ رساندم.
از موفقیات و تقدیراتی که از شما در زمینه تألیف کتاب به عمل آمده است ، بفرمایید؟
اولین کتاب ما با عنوان «غریب خراسان»مورد توجه نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اصفهان قرار گرفت و لوح سپاسی برای اینجانب صادر شد.
همچنین از بنده به عنوان پژوهشگر ممتاز از سوی حوزه علمیه اصفهان تقدیر به عمل آمد.
و چند ماه قبل گزارشی از سوی صدا و سیمای مرکز اصفهان در معرفی آثار بنده تهیه و حقیر به عنوان جوان ترین نویسنده اصفهان لقب گرفتم.
چه کتابهایی در دست چاپ دارید؟
کتابی در موضوع حکایات تشرف محضر حضرت ولی عصر(عج) و همچنین کتابی در خصوص تاریخچه نماز إنشاءالله امسال به چاپ خواهند رسید.
علاقمندان چگونه میتوانند کتب شما را تهیه کنند؟
عزیزان میتوانند با مراجعه به کتاب فروشی های مذهبی سطح شهر و یا با شماره گیری ۰۹۱۶۲۳۹۱۱۵۰ نسبت به تهیه کتب اقدام کنند.
در پایان اگر صحبتی دارید ، بفرمایید.
در پایان به سه نکته اشاره میکنم، اولا اینکه به جوانان و نوجوانان عزیز توصیه میکنم با مطالعه کتاب، سطح معلومات خود را افزایش دهند. ثانیا به مسؤلین پیشنهاد میدهم که در خصوص چاپ ، پخش و معرفی کتاب حداکثر تلاش خود را به کار ببندند. ثالثا از شما که به عنوان یک رسانه در زمینه معرفی اقدامات فرهنگی زحمت میکشید صمیمانه تقدیر و تشکر میکنم.

 

نظرات

- کوهستانی

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.