شفاف سازی مدیرعامل سپاهان پیرامون بودجه باشگاه و قرارداد ژنرال
دوشنبه 07 خرداد 1397, 14:24

 

به گزارش رویش نیوز مسعود تابش در خصوص حضور ژنرال استقلال بعد از کش و قوس های مختلف اظهار داشت: خدا را شکر تکلیف سرمربی مشخص شد، در این چند روز گذشته حواشی های زیادی بود و خوشحالیم تکلیف باشگاه سپاهان مشخص شد و قرار است با این مربی بزرگ فعالیت کنیم. قلعه نویی در سال های گذشته در سپاهان حضور داشته و مطمئنا می توانیم با او نتیجه خوبی کسب کنیم.
وی در ادامه گفت: متاسفانه نمی دانم چرا اینقدر حضور ژنرال استقلال و مبلغ قراردادش برای بعضی ها غیرقابل هضم بود. ما با ژنرال استقلال قرارداد پایه مشخص امضاء کردیم ،که مبلغش ۲ و نیم میلیارد تومان است اما آپشن هایی هم در کنار این قرارداد اضافه کردیم که به ۳ میلیارد تومان می رسد. در صورتی که این قرارداد و این مبلغ نسبت به سایر مربیان قابل مقایسه نیست. در صورتی که دیگر مربیان حاضر در فوتبال ایران زیادتر از این قرارداد پول می گیرند و حتی تاکید می کنند اگر پولی دریافت نکنند در تیم حاضر نخواهند شد. در صورتی که ژنرال استقلال کارنامه خوبی دارد و جزو مربیان پرافتخار لیگ ایران است.
تابش در ادامه در خصوص اینکه آیا بودجه امسال باشگاه سپاهان ۳۰ میلیارد تومان است واقعا برای من جای سؤال دارد که چرا این صحبت ها مطرح می شود. باز خدا را شکر شما درباره ۳۰ میلیارد تومان سؤال پرسیدید در صورتی که در بعضی خبرگزاری ها و رسانه ها که شنیدیم بودجه باشگاه سپاهان ۵۰ میلیارد تومان است. نمی دانم این مطالب را از کجا آوردند و چه کسی این صحبت ها را مطرح می کند. واقعا اگر بخواهم صادقانه صحبت کنم بودجه سال گذشته سپاهان ۲۸ میلیارد تومان بوده است. اگر قرار است امسال افزایش بودجه داشته باشیم ۲۰ درصد خواهد بود. در صورتی که این ۲۸ میلیارد سال گذشته مربوط به کل باشگاه و سایر ورزش های سپاهان از قبیل هندبال، فوتبال، رشته هایی که آقایان و بانوان فعالیت می کنند، می باشد. تعجب می کنم چرا این صحبت ها را مطرح می کنند.
وی در ادامه تاکید کرد: حتی این صحبت ها راجع به سرمربی ما هم بود که قرارداد بالای ۲ میلیارد بسته شده است.ما تاکید کردیم اگر شرایط مناسب باشد و آپشن قهرمانی برای سرمربی گذاشتیم. متاسفم برای این افراد که این حرف ها را مطرح می کنند و این جو را راه انداخته اند و در واقع پیرامون این باشگاه این صحبت ها مطرح می شود. اگر سند و مدرکی دارند که می گویند بودجه باشگاه سپاهان این اعداد و ارقام است با ما در میان بگذارند، اگر دلیل قانع کننده ای نداشتند من حتما شکایت خواهم کرد چون باعث تشویش اذهان عمومی خواهد شد، حتی در صدا و سیما علنا اعلام می کنند بودجه سپاهان ۴۰ میلیارد تومان است. مگر می شود به راحتی راجع به این موضوعات بدون دلیل و مدرکی صحبت کرد؟
مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان در ادامه تاکید کرد: ما سال گذشته نزدیک به ۱۷ میلیارد برای فوتبال سپاهان بودجه در نظر گرفتیم که این ۱۷ میلیارد تومان در واقع برای کل باشگاه است از قبیل پرسنل،کادر فنی و بازیکن و حتی هزینه هایی که بابت سفر و اردوها پرداخت کردیم. همه این هزینه ها ۱۷ میلیارد شد، با توجه به اینکه ما در کادر فنی تغییراتی داشتیم و باعث شد نفرات جدید اضافه شوند و باعث شد هزینه ای به بودجه باشگاه اضافه شود، بی انصاف نباشید و حواشی برای تیمی درست نکنیم. گفته شده است سپاهان با بازیکنان قرارداد میلیاردی می بندد. این صحبت ها ما را آزار می دهد ما طبق برنامه ای هزینه می کنیم. این اتفاقات و صحبت ها ما را آزار می دهد. واقعا برای من سؤال است چرا در یک برنامه تلویزیونی در صدا و سیما در خصوص بودجه ۴۳ میلیاردی سپاهان صحبت می شود.
مسعود تابش در ادامه در خصوص قطع همکاری با ابراهیم عالمه با توجه به اینکه پیام نیازمند را به خدمت گرفتیم سعی کردیم برای چند سال آینده برنامه ریزی کنیم در صورتی که ابراهیم عالمه بازیکن خوب و بااخلاقی بود قراردادش با تیم ما به اتمام رسید و به دنبال این بودیم تا از یک دروازه بان آینده دار استفاده کنیم.عالمه تمام تلاشش را کرد تا در تیم عملکرد خوبی داشته باشید اما در نهایت با او به جمع بندی رسیدیم که با او تمدید قرارداد نکنیم.
وی در ادامه در خصوص مذاکره با کیروش استنلی گفت: ما با او در حال مذاکره هستیم و تا آخر هفته مشخص خواهد شد اما در بعضی از رسانه ها خواندم که گفتند سپاهان با هر بازیکنی که دوست دارد مذاکره می کند. در صورتی که ما با بازیکنی صحبت می کنیم که آزاد است و قراردادی با هیچ تیمی ندارد. چه اشکالی دارد با باشگاه ذوب آهن به عنوان یک همشهری تعامل داشته باشیم آن هم تعامل منصفانه. ما با بازیکنی که با تیمی قرارداد دارد مذاکره نمی کنیم هیچ اشکالی ندارد با بازیکنی که آزاد است مذاکره شود.
تابش در ادامه در خصوص اسامی بازیکنان مدنظر قلعه نویی گفت: بازیکنان بزرگی در لیست ژنرال استقلال حضور دارند که قرار است تا آخر این هفته مشخص شود ما مذاکرات لازم را انجام دادیم. اجازه بدهید اسمی از بازیکنان به زبان نیاورم، زمانی که مشخص شد حتما اعلام خواهیم کرد.
وی در ادامه در خصوص لیست خروجی تیم سپاهان و اینکه گفته شده است سعید آقایی، مهرداد محمدی در لیست خروجی سپاهان قرار دارند، گفت: به هیچ وجه اینطور نیست این دو بازیکن، بازیکنان خوب تیم هستند ولی در خصوص لیست خروجی باید ژنرال استقلال نظر بدهد و هیچ چیز مشخص نیست.
مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان در ادامه در خصوص اینکه چه اردویی مدنظر باشگاه سپاهان است واینکه آیا محرم نویدکیا به کادر فنی اضافه می شود یا خیر، گفت: قرار است ژنرال استقلال به اصفهان بیاید بعد از آن تمرینات ما ۲۵ یا ۲۶ خرداد ماه آغاز خواهد شد. چند روز اردوی داخلی داریم و بعد از آن تیر ماه به ترکیه خواهیم رفت اما در خصوص محرم نویدکیا باید بگویم که او بازیکن بزرگی برای سپاهان بوده و مامشکلی برای حضور او نداریم. باید دید خواست قلعه نویی و نویدکیا در این زمینه چیست و باید خودشان تصمیم بگیرند.

 

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.