واردات صد دستگاه خودرو نعش‌کش
سه شنبه 01 خرداد 1397, 17:13

 

به گزارش رویش نیوز به نقل از خانه ملت، نماینده مردم شاهین شهر در مجلس طی اخطاری از واردات صد دستگاه خودرو نعش‌کش بر اساس مصوبه دولت انتقاد کرده و آن را برخلاف شعار مبنی بر حمایت از کالای ایرانی دانست.
حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (سه شنبه، یکم خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی طی اخطاری با استناد به اصل138 قانون اساسی گفت: به تازگی دولت مصوبه‌ای در خصوص واردات صد دستگاه خودرو نعش‌کش به کشور داشته است که متأسفانه با فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه این امر حرام است که کالایی در داخل تولید شود و ما در این زمینه واردات داشته باشیم، مغایرت دارد.
نماینده مردم شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین این مصوبه با قوانین مصوب در مجلس شورای اسلامی از جمله قانون حداکثر استفاده از توان فنی و مهندسی کشور که در سال92 به تصویب رسیده مغایرت دارد و این در حالی است که رئیس مجلس با آن مخالفت نکرد، اگر قرار باشد ما کالایی را برای مردگان از خارج بیاوریم برای افراد زنده اجازه تولید می‌دهیم؟
علی مطهری در پاسخ به وی تصریح کرد: ما این مصوبه را به هیئت تطبیق مصوبات دولت و قوانین ارجاع می‌دهیم و موضوع را بررسی خواهیم کرد

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.