آذری: قلعه نوعی دوست دارد بماند
شنبه 08 اردیبهشت 1397, 10:01

 

به گزارش رویش نیوز به نقل از ورزش 3؛ مدیرعامل ذوب آهن از علاقه قلعه نوعی برای ادامه همکاری با این تیم خبر داد.
سعید آذری مدیرعامل ذوب آهن بعد از برتری یک بر صفر تیمش مقابل نفت تهران و کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ هفدهم گفت: جا دارد یک تشکر ویژه از امیر قلعه نوعی سرمربی تیم مان داشته باشم. او علی رغم همه مشکلات نیم فصل اول به پای تیم ما ایستاد و ذوب آهن را دوباره ساخت.شما ببینید ما در نیم فصل دوم بهترین تیم ایران بودیم و با احترام به پرسپولیس و قدرت این تیم، باید بگویم ذوب آهن شایسته قهرمانی لیگ هفدهم بود.
آذری در مورد ادامه همکاری با امیر قلعه نوعی گفت: ایشان یک برنامه جامع و کامل به ما ارائه داده اند و صحبت هایی در این زمینه داشتیم. اما این موضوع باید در هیئت مدیره بررسی شود و ما ببینیم که مدیران کارخانه چه هدفی برای سال آینده دارند و چقدر می خواهند هزینه کنند.
او ادامه داد: وقتی تیمی در این سطح می تواند موفق باشد دیگر محلی از اعراب ندارد که مدیران کارخانه نخواهند این روند خوب ادامه داشته باشد. آقای قلعه نوعی برای ماندن در ذوب آهن و ادامه همکاری ابراز تمایل کرده و امیدواریم این اتفاق به زودی نهایی شود.
مدیرعامل ذوب آهن خاطرنشان کرد: هنوز فهرستی توسط آقای قلعه نوعی به عنوان بازیکنان ورودی یا خروجی ارائه نشده است. برنامه ایشان نوعی سیاست گذاری کلی برای تیم است و اگر ماندن ایشان نهایی شود بعد به سراغ تامین نیروی انسانی خواهیم رفت.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.