نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فیلترینگ تلگرام موضوع مهم کشور بوده و جنبه سیاسی ندارد،گفت: عضویت در تلگرام توانسته یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار را بدون هیچ پشتوانه‌ای از کشور خارج کند که این موضوع نیز به نوبه خود اقتصاد کشور را تحت تأثیر قرار داده است.
به گزارش رویش نیوز به نقل از صاحب نیوز؛ سمیه محمودی عصر شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان دهاقان که در محل فرمانداری با حضور مسئولان برگزار شد، با بیان اینکه سال 97 بنام سال حمایت از تولید ایرانی نامگذاری شده است افزود: حمایت از تولیدات داخلی در کشور وظیفه دولت، مجلس و مردم است و باید شرایطی را برای تولیدکنندگان بوجود آوریم تا تولیدکنندگان کالاها و خریداران آن کالاها راضی بوده و شاهد سال پررونقی باشیم.
نماینده مردم شهرستان های دهاقان و شهرضا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مورد موضوع تلگرام امنیت کشور مدنظر است، خاطرنشان کرد: حدود 40 میلیون نفر از 200 میلیون نفر عضو تلگرام افراد ایرانی بودند که این عضویت توانسته موارد سیاسی و اجتماعی را در کشور تحت تأثیر قرار دهد.
وی با بیان اینکه فیلترینگ تلگرام موضوع مهم کشور بوده و جنبه سیاسی ندارد، تصریح کرد: عضویت در تلگرام توانسته یک میلیارد و 700 میلیون دلار را بدون هیچ پشتوانه‌ای از کشور خارج کند که این موضوع نیز به نوبه خود اقتصاد کشور را تحت تأثیر قرار داده است.
محمودی اذعان کرد: امسال باید سال پر کاری برای ما و دیگر مسئولان شهرستان باشد زیرا دشمن به دنبال اینست که یأس و ناامیدی ما را ببیند و نباید فراموش کنیم که مردم همیشه پشتوانه نظام و جمهوری اسلامی هستند.
نماینده مردم شهرستان های دهاقان و شهرضا در مجلس شورای اسلامی افزود: مسئولان شهرستان باید مردم را امیدوار کنند و علاوه بر مشکلاتی که در کشور و شهرستان وجود دارد، خوبی‌ها هم در کنار این مشکلات نشان داده شوند، جلساتی که بدون مصوبه باشند وقت تلف کردن است.
فرماندار شهرستان دهاقان در این جلسه با تبریک اعیاد شعبانیه و اشاره به شعار سال 97 گفت: حمایت از کالای ایرانی باید محقق شود تا از برخی از مشکلات کشور کاسته شود.
علی اصغر قاسمیان اظهار کرد: اختصاص رتبه نخست به فرماندار شهرستان دهاقان در سال 95 به سبب ارزیابی استاندار از عملکرد فرمانداری‌های سطح استان اصفهان بوده که تا وزارت کشور پیش می‌رود و دهاقان توانسته رتبه‌ بیش از 900 را کسب کند.
وی افزود: آموزه‌های دینی ما به ما می‌گویند مدیران باید در شرایط سخت، در کنار مردم باشند، تکریم ارباب رجوع و رفع مشکلات مردم ضروری است و سبب می‌شود که امید به نظام و کارگزاران افزایش یابد.

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست