به گزارش رویش نیوز محمد هادی عسگری مدیر انتشارات حدیث راه عشق در گفتگو با رویش نیوز گفت: کتاب «قول و قرار» نوشته محمد داستانپور با موضوع برنامه های راهبردی برای به نتیجه رساندن قول و قرارهایتان با خدا كه توسط انتشارات حدیث راه عشق ناشر تخصصی حوزه ازدواج و خانواده منتشر شده است؛ روز چهارشنبه مورخ 29/01/97در مجموعه فانوس(ساعت16) و مجموعه آینه(بعد از نماز مغرب و عشا) و همچنین روز پنج شنبه مورخ 30/01/97 در مجموعه باران(بعد از نماز مغرب و عشا) رونمایی خواهد شد.

نویسنده با داشتن دغدغه چندین ساله در خصوص موضوع این کتاب ، چکیده ، مدت ها کار تحقیقاتی، پژوهشی و همچنین کسب تجربه میدانی را در این اثر جمع آوری کرده است؛ که به صورت کاملا راهبردی ، موثر و گام به گام با خواننده کتاب همراه می شود  تا او را در اهداف و خواسته هایش به نتیجه برساند.

نکته قابل توجه این کتاب بارگذاری های صوتی در صفحات کتاب می باشد که خواننده احساس همراهی حجت الاسلام محمد داستانپور را با خود در پیمودن این راه دشوار، پیدا می کند؛ که مولف در این صوت ها به فراخور و بسته به روز  های مختلف با مخاطب کتاب یه صحبت می نشیند و راهنمایی های لازم را به او  می کند.

گفتنی است این کتاب توسط انتشارات حدیث راه عشق در قطع خشتی کوچک در 228 صفحه و با قیمت 000/13 تومان منتشر شده است.

جهت دریافت کتاب به منظور بررسی بیشتر یا سفارش می توانید با شماره  09133165543و یا به صفحه مجازی انتشارات به آدرسwww.hadisbook.irمراجعه فرمایید.

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست