آژیر قرمز بورس به صدا درآمد
شنبه 21 بهمن 1396, 14:55

 

به گزارش رویش نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شاخص بورس و اوراق بهادار در آغاز معاملات با کاهش ۸۸.۴۳۴ واحدی به پله ۹۷ هزار و ۸۶۴ واحدی رسید.بر این اساس ارزش کل معاملات بورس تهران از ۳۰۶ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از ۱۰۷ میلیون سهم طی ۸ هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز نماد فملی، شپنا، شبندر، پارسان، شخارک، شتران، شبریز با روند نزولی کار خود را آغاز کرد. شاخص کل فرابورس در آغاز معاملات با ۲۰.۴ واحد کاهش به پله ۱ هزار و ۹۹ واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از ۹۴ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۲۸ میلیون سهم طی ۴ هزار نوبت معاملاتی است.
شاخص بورس به پله ۹۷ هزار واحدی رسید

شاخص بورس و اوراق بهادار در جریان معاملات با کاهش ۸۳.۴۷۷ واحدی به پله ۹۷ هزار و ۸۲۱ واحدی رسید. بر این اساس ارزش کل معاملات بورس تهران از ۱ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از ۵۰۶ میلیون سهم طی ۴۷ هزار نوبت معاملاتی انجام شد. نماد‌های پر بیننده معاملات امروز نماد فملی، شبندر، شپنا، شبریز، شتران، شخارک، پارسان با روند نزولی کار خود را به جریان انداخت.

شاخص کل فرابورس در جریان معاملات با ۱۰.۶ واحد کاهش به پله ۱ هزار و ۹۷ واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از ۷۵۳ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۱۵۹ میلیون سهم طی ۲۵ هزار نوبت معاملاتی است. شاخص بورس در پایان معاملات 516 هزار واحد افت کرد

شاخص بورس و اوراق بهادار در پایان معاملات با کاهش 516.96 واحدی به پله 97 هزار و 782 واحدی رسید. بر این اساس ارزش کل معاملات بورس تهران از 1 میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از 649 میلیون سهم طی 60 هزار نوبت معاملاتی انجام شد. نماد‌های پر بیننده معاملات امروز نماد فملی، شبندر، شپنا، رمپنا، شبریز، شتران، شخارک با روند نزولی کار خود را به پایان رساند.

شاخص کل فرابورس در پایان معاملات با 6.40 واحد کاهش به پله ۱ هزار و 97 واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از 1 میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن 268 میلیون سهم طی 32 هزار نوبت معاملاتی است.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.