دعوت جامعه قرآنی به حضور در راهپیمایی 22 بهمن؛
ما تا آخر ایستاده ایم…
شنبه 21 بهمن 1396, 11:35

 

به گزارش رویش نیوز مسئولین و چهره های قرآنی اصفهان در حرکتی نمادین، مردم و جامعه قرآنی را دعوت به حضور پر شور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نمودند.
انقلاب شکوهمند اسلامی به برکت رهبری حکیمانه امام راحل(ره) و خون مطهر شهدای سرافراز به راستی نقطه عطفی در تبلور انوار مقدس قرآن کریم در جمیع جوانب حیات ملت بزرگ ایران اسلامی است. این نهضت قرآنی تا به امروز نیز در سایه رهنمودهای راهبردی رهبر فرزانه و معظم انقلاب مدظله العالی و با بهره گیری از از معارف اسلام ناب محمدی(ص) و با تلاش‌های خستگی‌ناپذیر اساتید و ‌چهره های قرآنی با قوت و قدرت، بیش از پیش ادامه یافته است.
 
موسسه فرهنگی قرآن و عترت بیّنه اصفهان به منظور نشان دادن نقش و حضور تاثیر گذار و پر رنگ جامعه قرآنی اصفهان در پیروزی و به ثمر رسیدن آرمانهای متعالی انقلاب، حرکتی نمادین با عنوان «ما تا آخر ایستاده ایم» طراحی و در آستانه مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران به اجرا گذارده است.
در این حرکت نمادین؛ مدیران، اساتید، چهره های فرهنگی قرآنی، قاریان و قرآن آموزان و فراگیران قرآنی، مردم عزیز و به ویژه جامعه قرآنی را دعوت به حضور پر شور و پر رنگ در راهپیمایی ۲۲ بهمن می نمایند

 

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.