شاهکار شاگردان برانکو پس از آمدن شفر
چهارشنبه 18 بهمن 1396, 11:36

 

در مقایسه امتیازات دو تیم استقلال و پرسپولیس از هفته ای که شفر هدایت آبی های پایتخت در لیگ برتر را در دست گرفت مشخص است شفر 10 امتیاز کمتر از برانکو دشت کرده است!

به گزارش رویش نیوز به نقل از مشرق – مسئولان باشگاه استقلال در هفته هایی که سرمربی آلمانی را جایگزین علیرضا منصوریان در تیم بحران زده استقلال کردند هنوز نتوانسته اند اختلاف امتیازات خود با پرسپولیس را کاهش دهند و اتفاقا همواره این روند سیر صعودی به ضرر استقلال داشته است!

با وجود مصاحبه های امیدوار کننده شفر و چهره ای که این مرد باتجربه از تیمش به هواداران استقلال نشان می دهد، از هفته نهم که هدایت استقلال را در مصاف با فولاد خوزستان در دست گرفت روندی رو به رشد داشته ولی در قیاس با رقیب سنتی‌اش همچنان امتیازات زیادی را از دست داده است!

استقلالِ شفر از مجموع 14 بازی و 42 امتیاز، با 6 برد(18 امتیاز) و 6 تساوی(6 امتیاز) و 2 باخت مجموعا 24 امتیاز کسب کرده است در حالی که پرسپولیس برانکو از همان هفته تا به امروز با 10 برد و 4 تساوی 34 امتیاز به مجموع امتیازاتش اضافه کرده است تا اختلاف امتیازات بدست آمده شان ظرف این 14 هفته نیز مثل اختلاف امتیازی شان در جدول، دو رقمی باشد! این تفاوت دو رقمی بعد از مسابقات هفته بیست و دوم رقم خورد و تازه ترین تفاوت دو رقمی دو تیم در لیگ هفدهم است.

البته این دو تیم در جدول رده بندی هم 19 امتیاز اختلاف، چیزی در حدود دو برابر این تعداد با هم فاصله دارند و شفر و شاگردانش در ادامه راه کار دشوار و شاید غیرممکنی برای رسیدن به برانکو و تیم سرحالش پیش رو خواهند داشت!

نکته جالب دیگر درخصوص امتیازات کسب شده برانکو و شاگردانش در 14 هفته اخیر اینست که 34 امتیازی که سرخپوشان از هفته نهم تا بیست و دوم گرفته اند بیشتر از مجموع امتیازات فصل 12 تیم لیگ هفدهم است!

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.