امنیت دهه فجر برقرار است
دوشنبه 16 بهمن 1396, 15:05

 

سخنگوی نیروی انتظامی گفت: دستورات هوشیاری و مراقبتی، تدابیر و تمهیدات حفاظتی، اطلاعاتی و عملیاتی لازم برای پیشگیری از هرگونه تحرک ضد امنیتی و... صادر شده است.

به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، سردار سعید منتظرالمهدی معاون اجتماعی و سخنگوی ناجا با اشاره به ایام الله دهه فجر تاکید کرد: همچون 39 سالی که از پیروزی شکوهمند انقلاب می‌گذرد پلیس نیز علاوه بر تامین حداکثری امنیت این ایام، همچون سایر شهروندان عزیزمان در راهپیمایی گسترده و مردمی 22 بهمن شرکت خواهد کرد.

سردار منتظرالمهدی با یادآوری این مطلب که همواره برخی از دشمنان و کج‌اندیشان به دنبال زدن ضربه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، گفت: دستورات هوشیاری و مراقبتی، تدابیر و تمهیدات حفاظتی، اطلاعاتی و عملیاتی لازم برای پیشگیری از هرگونه تحرک ضد امنیتی و... صادر شده است.

سخنگوی ناجا خاطر نشان کرد: نسبت به همکاری و هماهنگی با ستاد برگزاری دهه مبارک فجر و سایر سازمان‌ها همچون ارتش ،سپاه و بسیج برای برگزاری هرچه با شکوه‌تر مراسم دهه مبارک فجر اقدامات لازم صورت گرفته است.

معاون اجتماعی ناجا تصریح کرد: مسئولیت برگزاری مراسم در 9 استان تهران، ایلام، یاسوج، بندرعباس، سنندج، بجنورد، بوشهر، اردبیل و کرج برعهده نیروی انتظامی است که ان‌شالله به بهترین نحو برگزار خواهد شد.

وی افزود: تجلیل از خانواده معظم شهداء و حضور در گلزار شهدای استان و شهرستان های تابعه در ساعت 14:00 تاریخ 19 بهمن‌ماه 96 توسط نیروی انتظامی و همچنین ایجاد غرفه‌های فرهنگی، هنری و ورزشی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن با همکاری و هماهنگی ستاد دهه مبارک فجر استان از جمله برخی از اقدامات فرهنگی و اجتماعی پلیس در این ایام است.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.