برف، جاده‌های محور غرب استان را لغزنده کرد
شنبه 16 دی 1396, 14:30

 

رییس پلیس راه استان اصفهان گفت: بارش چند ساعته برف در محوزهای غربی استان اصفهان منجر به لغزنده بودن جاده‌های این منطقه شده است.

سرهنگ حسین پور قیصری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا با اشاره به بارش چند ساعته برف در محورهای غربی استان اصفهان اظهار کرد: تاکنون این بارش‌ها با همکاری نیروهای امدادی راهداری منجر به مسدود شدن جاده‌ها نشده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در جاده‌های محورهای غرب استان و از جمله شهرهای فریدونشهر، خوانسار، بویین میان دشت، چادگان و داران شاهد شرایط لغزندگی در جاده‌ها هستیم، افزود: از این رو بهتر است رانندگان جز موارد ضروری از تردد در جاده‌های اعلام شده

رییس پلیس راه استان اصفهان با تاکید بر اینکه ضروری است که رانندگان در این فصل زنجیر چرخ را همراه داشته باشند، اضافه کرد: رعایت نکات ایمنی می‌تواند به میزان قابل توجهی در کاهش تصادفات برون شهری تاثیرگذار باشد.

وی همچنین در خصوص تصادف بامداد امروز در محوز آزادگان ابراز کرد: این تصادف روبروی آرد جرعه اتفاق افتاده که بر اثر برخورد نیسان یخچال دار و پژو پارس یک نفر فوت و دو نفر مصدوم شدند ضمن اینکه این حادثه تصادف منجر به واژگونی سه خودروی دیگر نیز شد.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.