به گزارش رویش نیوز، در پی حوادث چند روز اخیر، تشکل رویش نیروهای انقلاب اسلامی بیانیه‌ای منتشر نمده است که متن آن را در ادامه می خوانید:

نمی شود مشکل و گلایه مردم را نادیده گرفت، مسئولین نگویند باید چنین بشود، بگویند چه کردند. مردم از تبعیض و کم کاری و بیکاری و گرانی رنج می برند. مردم گله مندند!

رهبر معظم انقلاب  اسلامی-95.12.19

چند روزیست که برخی شهرهای کشور عزیزمان شاهد تلاطم و ناآرامیست. تلاطمی که درد دل مردم شریف ایران را فریاد میزند. درد دلی که باید زودتر از اینها مسئولین را از خواب ناز بیدار میکرد تا به فریاد تبدیل نشود!

این مردم همان هایی هستند که طی نیم قرن گدشته بارها و بارها ثابت کردند حاظرند از همه چیزشان بگذرند تا پرچم اسلام و انقلاب و نظامشان بر فراز قله های غرور و عزت برافراشته بماند. همانهایی هستند که جوانانشان را با افتخار بدرقه جنگ تحمیلی کردند و پیکر آنها را با افتخار به خاک سپردند و خم به ابرو ناوردند که مبادا دشمن مان شاد شود!

حال این مردم تحت فشارهای اقتصادی و بیکاری و تورم و رکود، درد دل دارند و گوش مسئولین را ناشنوا یافته اند. قظعا اعتراض های مسالمت آمیز و از سر دلسوزی هشداری برای دولت و دیگر مسئولین است و مشکلی هم ایجاد نمی کند، لیکن در اتفاقات اخیر موج سواری و سوء استفاده دشمنان قسم خورده همین مردم، ماجرا را به شکل دیگری تغییر داده است.

بعد از تجمع پنجشنبه گدشته در مشهد، محافل ضد انقلاب و ورشکستگان سلطنت طلب با حمایت آمریکا و عربستان، برنامه ریزی های وسیع رسانه ای را شروع کردند تا به خیال خودشان از آب گل آلود، ماهی بگیرند. این جماعت که دید چشمان سالخورده شان، تا نوک بینی شان را هم کفاف نمی دهد خضونت و اغتشاش را به چند شهر میهن عزیزمان سرایت دادند و صحنه های فجیع و رنج آوری را رقم زدند. انداختن خودروی آتش نشانی بر روی دو نفر از اعضای یک خانواده و کشته شدنشان، به آتش کشیدن پرچم مقدس ایران، کشتن تعدادی از مردم بیگناه توسط سلاح های شکاری و دیگر اتفاقات تلخ این روزها نشان می ذهد این تجمعات دیگر از جنس مردمی و خیرخواهانه اش خارج شده و تبدیل به شورش عده ای نابخرد، فرصت طلب، ناآگاه و در برخی موارد مرتبطین به سرویس های جاسوسی و منافقین شده است.

در این بین مواضع برخی مسئولین و خصوصا رئیس محترم جمهور و معاون ایشان بایستی دقیق تر و هوشمندانه تر می بود تا به جای نمک زدن به زخم مردم عادی، حد اقل آرامش بخشی را در این روزها دنبال کند و نه ایجاد تنش های جدید!

اینکه گفته شود اوضاع اقتصادی خوب است ویا اینکه دلیل این تجمعات را در موفقیت های سال های اخیر دانست، باعث تشدید ناراحتی ها و آلام مردم ایران خواهد شد چراکه واضح و مبرهن است که اوضاع اقتصادی و رکود بی سابقه حاکم بر کشور با اینگونه صحبت های شعاری و سیاسی فراموش نخواهد شد.

تشکل رویش نیروهای انقلاب اسلامی در پایان به دشمنان هشدار می دهد به جای بیانیه دادن های سیاسی و حمایت از اغتشاش گران، متوجه بدهی های کلان خود باشند و رویای جبران شکست های پیاپی از جمهوری اسلامی ایران را از مغزشان بیرون کنند چراکه مردم ایران از جوان و پیر و زن و مرد تا پای جان از نظام و انقلاب و ولایت فقیه دفاع خواهند کرد.

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست