در حاشیه انتقادات استاندار اصفهان به بوروکراسی اداری در اصفهان:
نیاز به اقدامات عملی برای رفع بوروکراسی پیچیده اداری در اصفهان
پنجشنبه 07 دی 1396, 17:56

 


رویش نیوز- سرویس سیاسی: اگر صحبتهای استاندار اصفهان در طول مدت زمان حضور وی در این منصب را دنبال کرده باشید خواهید دید که کلیدواژه تکراری مهرعلیزاده در این زمان مشکلات بوروکراسی اداری و اعتراض به این نحوه کاری در اصفهان است. مهرعلیزاده در کنار آب و مشکلات زیست محیطی و ... یکی از اصلی ترین مشکلات اصفهان را بوروکراسی اداری می داند. باید از آقای استاندار تشکر کرد که در طول مدت حضور خود به یکی از عمده ترین مشکلات استان اصفهان پی برده اند. مشکلی که کمتر کسی است که با آن مواجه نشده باشد

اما از زمان معارفه دکتر مهرعلیزاده در 13 مهرماه به عنوان استاندار اصفهان نزدیک به 3 ماه می گذرد، به نظر میرسد که دیگر وقت سخنرانی گذشته و باید قدم در وادی عمل گذاشت.

بیان این که باید مشکلات مردم در خصوص بروکراسی رفع شود نه تنها مشکلی از مشکلات اصفهان را حل نخواهد کرد بلکه نمکی است بر زخم التیام نیافته تولیدکنندگان و خدمتگزاران مردم در عرصه صنعت.

به نظر می رسد زمان انتخاب مدیرانی چابک، رافع مشکلات و نیز خدوم و پرتلاش برای اصفهان فراسیده و بیش از این نباید فرصت را از دست داد چرا که هر روزی که زمان را از دست رود، گامی است بلند در جهت نارضایتی بیشتر مردم از وضعیت بوروکراسی اداری، رکود، بیکاری، گرانی و دیگر مشکلات اقتصادی.

همان گونه که امیر مومنان(علیه السلام) می فرمایند: «الفُرصَه تمُّر مرِّ السَحاب فانتَهِزوا فُرَصَ الخَیّر؛ فرصت مانند ابر از افق زندگی می‌گذرد، مواقعی که فرصت‌های خیری پیش می‌آید غنیمت بشمارید و از آن‌ها استفاده کنید.»

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.