رونمایی ازآلبوم "بی سخن" در هنرسرای خورشید
سه شنبه 05 دی 1396, 11:06

 

آیین رونمایی ازآالبوم " بی سخن" اثر سعید قربانی روز جمعه هشتم دی ماه در هنرسرای خورشید برگزار می شود.

به گزارش رویش نیوز، هنرسرای خورشید به عنوان یکی از مراکز هنری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان روز جمعه هشتم دی ماه ساعت 18:30 میزبان سعید قربانی است.

آلبوم "بی سخن" شامل آثار بی کلام از سازهای سنتور، عود، کمانچه و تنبک بوده که شامل چهار قطعه پیش درآمد شور، چهارمضراب بیات ترک به یاد استاد پایور، رویا و جوانه به آهنگسازی سعید قربانی و دو قطعه با عنوان گل به آهنگسازی اردوان کامکار و بانو به آهنگسازی مهرداد اعظمی کیا است.

سعید قربانی فعالیت موسیقی  را  از سال 1373 آغاز کرد و زیر نظر اساتیدی همچون اردشیر کامکار، اردوان کامکار، بهمن بابایی و ناصر منصوری به فراگیری موسیقی پرداخت.

همکاری با گروه های مختلف موسیقی از جمله گروه استاد اردشیر کامکار، سرپرستی گروه رامشگران، همکاری با خوانندگان مختلف از جمله حسام الدین سراج، سالار عقیلی،کورش اسدپور، ملک مسعودی و ..، اجرای کنسرت در کنسرواتوار چایکفسکی شهر مسکو و کشورهای کانادا،کره جنوبی،ترکیه،گرجستان از جمله فعالیت های این هنرمند است.

آلبوم " بی سخن" اثر سعید قربانی در محل هنرسرای خورشید واقع در خیابان کاوه، پل شهید چمران، جنب شهرداری منطقه 7 رونمایی می شود که علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 34593560 تماس حاصل کنند.

 

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.